UA
RU

Джастін Бібер освідчився Ісусові в день річниці весілля 

Редагувати переклад
Яку роль у цих складних відносинах Бібера з найвищими силами грає Хейлі Болдуїн? 
Джастін Бібер освідчився Ісусові в день річниці весілля - Фото 1

Зірки — дивні створіння, і часом їхні вчинки не піддаються логіці. Підтвердженням цьому легко може стати виконавець Джастін Бібер, який у річницю свого весілля з Хейлі, волів зізнатися в коханні не своїй законній дружині, а Богу. Співак, який узаконив свої стосунки з дівчиною у 2018 році, опублікував два окремі пости в інстаграмі у четвер, в жодному, з яких не згадується Хейлі. 

“Ісус любить мене. Все саме так просто”, – написав виконавець. 

Джастін також поділився довшим повідомленням, також присвяченим Богу, саме тому, як він зміг вибачити його за минулі дії, і зараз продовжує бути його провідником на правильному шляху - яким би він не був. 

«Я вірю, що Господь контролює кожний аспект мого життя. Я вірю, що Бог любить мене і що він завжди думає про мене. Я вірю, що мене веде дух Господа, і я захищений і захований від ворога. Я вірю, що Ісус прощає мене за кожну неправильну дію чи думку з минулого, сьогодення чи майбутнього. Бог творить усе, що ворог присвятив для зла, і він трудиться на благо”. 

27-річний Джастін закінчив своє послання словами про те, що Господь завжди був з нами весь цей час. 

Читай також: Fashion Inclusia: Як 30 людей з інвалідністю здобули навички фешн-професій

Фанати пари двояко відреагували на те, в який саме день Джастін вирішив зізнатися у любові до Господа. Якою б релігійною людиною ти не був, дружина, а особливо якщо вона кохана, як стверджує Бібер, завжди маєш бути на першому місці. 

Джастін Бібер освідчився Ісусові в день річниці весілля - Фото 2

Hailey and Justin Bieber
https://www.instagram.com/p/CL4fsjFFF_W/
Hailey Bieber/Instagram

Як ти можеш так принижувати свою дружину в день вашого весілля? Ще й так привселюдно. Так не робить людина, яка вірить у Бога. Тобі має бути соромно за себе”, — відверто написав один із фоловерів хлопця. 

До речі, представники Джастіна не прокоментували дивну поведінку виконавця. 

У свою чергу 24-річна Хейлі опублікувала серію чорно-білих фото зі свого весілля, яке відбулося у Південній Каліфорнії, підписавши знімки досить просто — “9.30”. 

Джастін Бібер освідчився Ісусові в день річниці весілля - Фото 3

Закохані одружилися вдруге під час пишної церемонії на прибережному курорті Montage Palmetto Bluff у 2019 році — приблизно через рік після того, як вони тихо сказали «так» один одному в будівлі суду Нью-Йорка.  

«Самотній» співак і Хейлі побралися на курорті на Багамах після лише кількох тижнів відновлення їхнього роману. Дует дружив з дитинства, і в них постійно виникали романтичні почуття, то знову затихали. 

 

 

Статті на тему