Edit page title Джейкоб Елоді зіграє Елвіса Преслі у байопіку Софії Копполи
Edit meta description Джейкоб Елоді зіграє Елвіса Преслі у байопіку Софії Копполи - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Джейкоб Елоді зіграє Елвіса Преслі у байопіку Софії Копполи

Редагувати переклад

Занадто багато Елвісів не буває!

Софія Коппола поставила за мету зняти байопік про жінку серця Елвіса, Прісцилле. Режисерка зробила невелику перерву у своїй роботі, але знову готова увірватися у велике кіно з біографічною картиною.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Jacob Elordi (@jacobelordi)

Для головних ролей були обрані Джейкоб Елоді, який перетворився на короля рок-н-ролу, а Кейлі Спейсі зіграє Прісциллу. Для Софії Копполи це буде третя кінострічка, над якою працюватиме спільно з кіностудією А24 та першими фільмами після виходу картини “On the Rocks”.

Байопік будуть знімати за мотивами бестселера "Elvis and Me" Прісцілли Преслі, який був випущений далекого 1985 року. У ньому розповідає історію розвитку відносин цієї пари, від знайомства і до розлучення. Коппола ще не розкрила жодних додаткових подробиць про фільм, але шанувальники вже нудитися в очікуванні побачити її інтерпретацію біографічного фільму.

Читайте також: Брітні Спірс вирішила припинити виступати на сцені через травми з минулого

Режисер також поєднується зі своїми давніми співробітниками, такими як Філіп Ле Сур, Стейсі Батта, Сара Флек та Тамара Деверелл. Виробництво відбудеться в Торонто, Канада, цієї осені.

Статті на тему