UA
  RU

  Джейсон Момоа зіграє у новому фільмі Netflix

  Редагувати переклад
  Netflix любить запрошувати для участі у своїх фільмах та серіалах іменитих зірок. Раніше для стрімінгової платформи знімалися Майлі Сайрус, Ендрю Скотт, а тепер їхню зіркову алею поповнить Джейсона Момоа.
  Джейсон Момоа фото

  Фото: Getty Images

  Виконавець ролі Аквамена в кіноселені DC і Кхала Дрого в «Грі престолів» Джейсон Момоа з'явиться у новому фільмі Netflix. Картина «Мила дівчинка» стане режисерським дебютом для Брайана Ендрю Мендози, який також буде продюсером разом з Момоа, Бредом Пейтоном і Джеффом Фірсоном. Сценарієм для фільму займуться американський письменник Гретт Гервіц та сценарист Філіп Ейснер.

  Читайте також: 8 фільмів та серіалів про молодь

  За сюжетом герой Момоа втрачає свою дружину, після чого вирішує помститися винним у її смерті, захищаючи дочку від кривдників. "Мила дівчинка" - другий проект для стрімінгової платформи Netflix, в якій зніметься Джейсон Момоа У 2016 році він зіграв одну з головних ролей у серіалі «Кордон», який також був створений Бредом Пейтоном.

  Найближчим часом Джейсон Момоа почне зйомки в екранізації фантастичного роману «Дюна» Френка Герберта, який зніме Дені Вільнєв. У головних ролях, крім нього, знімуться Тімоті Шаламе, Зендая, Ребекка Фергюсон, Оскар Айзек, Стеллан Скарсгорд. Прем'єра фільму відбудеться 2020 року.

  Статті на тему