UA
RU

Джіджі Хадід стане провідною в модному шоу на Netflix

Редагувати переклад

Не тільки Тайра Бенкс може вписати у своє резюме роботу на телебаченні.

Джідж Хадід вже досить зріла, для того, щоб ділитися своїм досвідом з дизайнерами-початківцями, тому саме її кандидатуру вибрали на роль нового експерта в модне шоу “Next in fashion”, яке транслюється на Netflix.

Джіджі Хадід стане провідною в модному шоу на Netflix-Фото 1

Instagram/@tanfrance

Старша сестра сімейства Хадід замінить свою колегу модель та телеведучу Алексу Чанг, яка була ініціатором цього дизайнерського шоу у Франції. Тепер Джіджі разом з першим ведучим Таном Франсом, французьким дизайнером, будуть знайомитися з новими модельєрами-початківцями та їх творами.

Про те, що другий сезон шоу розпочнеться у новому складі, повідомив сам Франс через соціальні мережі. Він у своєму Твіттері висловив величезну радість, що йому випав шанс співпрацювати з моделлю зі світовою славою:

Хто б міг подумати, коли ми зустрілися по FaceTime чотири роки тому (спасибі @evachen212), що ми спільно проводитимемо Next In Fashion!,

- Написав дизайнер.

Поки що продюсери проекту не озвучили дату коли запустять шоу, але кастинг уже відкритий.

Читайте також: Повернення легенди: Кевін Костнер через 19 років зніме власний фільм та виконає у ньому головну роль

Нагадаємо, що прем'єра реаліті-шоу "Next in fashion" відбулася у 2020 році у Франції. Спочатку було прийнято рішення не знімати другий сезон, але проект знайшов відгук у глядачів, тому другому епізоду бути, як і черговий шанс для модельєрів-початківців.

Статті на тему