UA
RU

Джилліан Андерсон закликає жінок полюбити себе і почати з відмови від бюстгалтерів 

Редагувати переклад
Актриса готова дати свободу дії природі і перестати носити бюстгалтери, які вона називає “дискомфортними”. 

«Я більше не ношу бюстгальтери. Я не можу носити бюстгальтери. Мені дуже шкода, - пояснила 52-річна Андерсон у понеділок у відео в Instagram Live. 

“Мене не хвилює, чи висять мої груди в районі пупка. Я не ношу бюстгальтери, тому що це страшенно незручно”.  

Актриса «Підлогового виховання» отримала похвали від інших жінок, які також із зневагою відгукуються про бюстгальтери, особливо після того, як місяці карантину, проведені в домашніх умовах, зробили спідню білизну практично марною.  

"Я ніколи не ношу бюстгальтери, і отримую багато неприємних коментарів з цього приводу, тому знати, що Джилліан Андерсон більше не носить бюстгальтер, є для мене найприємнішою інформацією!" - Написала одна з фанаток актриси.

Читай також: Джейсон Судейкіс вперше прокоментував причини розриву з Олівією Уайлд 

Інша ж шанувальниця талантів Андерсон та її життєвої позиції додала: «Якщо акторка Джилліан Андерсон, яка двічі удостоїлася нагороди «Золотий глобус» і «Еммі», каже ні «бюстгальтерам», то хто ми такі, щоб не погодитися з цим». 

Джилліан Андерсон закликає жінок полюбити себе і почати з відмови від бюстгалтерів.

Андерсон, яка отримала 1997 року премію «Еммі» за роль у серіалі «Секретні матеріали», нещодавно отримала свою шосту номінацію на премію «Еммі» у категорії «Найкраща жіноча роль другого плану» за роль Маргарет Тетчер у серіалі «Корона».  

За виконання цього образу в березні вона виграла «Золотий глобус», отримавши нагороду, вимовляючи слова подяки з американським акцентом, до шоку фанатів, які знали її лише за проектами, що базуються у Великій Британії. 

«Я просто вразився, дізнавшись, що Джилліан Андерсон насправді не має англійського акценту в реальному житті», — написав один шанувальник-уродженець Чикаго, а інший додав: «Мені так незручно знати, що Джилліан Андерсон американка, а не британка».  

Андерсон відточувала свій британський акцент, живучи в Лондоні протягом кількох років, і в минулому говорила, що вона часто перемикається між акцентами.  

«Навіть телефоном мій акцент може зміниться», — розповіла вона британській газеті Telegraph у 2009 році.