Edit page title Джилліан Андерсон зіграє легендарну першу леді в однойменному серіалі
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Джилліан Андерсон зіграє легендарну першу леді в однойменному серіалі - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Джилліан Андерсон зіграє легендарну першу леді в однойменному серіалі

Редагувати переклад
Нарешті, тріо найяскравіших та найвпливовіших дружин екс-президентів США сформовано.
Джилліан Андерсон зіграє легендарну першу леді в однойменному серіалі.

1141021377

Після ролі Маргарет Тетчер у 4 сезоні серіалу Netflix «Корона» Джилліан Андерсон тепер зобразить першу леді Елеонору Рузвельт, дружину 32 президента США Франкліна Д. Рузвельта, в серіалі «Перша леді» (робоча назва).

Андерсон приєднається до вже сформованого дуету в особі Віоли Девіс, яка зіграє Мішель Обаму та Мішель Пфайффер, яка у новому проекті з'явиться в образі Бетті Форд.

«Джиліан Андерсон – акторка неймовірного емоційного діапазону та унікального таланту – вона чудовий вибір, який доповнить потужне тріо, яке гратиме цих жінок-ікон», – розповіла Емі Ісраель, яка виступає в ролі виконавчого віце-президента сценарного відділу Showtime Networks Inc.

«Те, що у нас є Джилліан, Віола Девіс, Мішель Пфайффер, Сюзанна Бір та Кеті Шульман в авангарді «Першої леді» надихає. Вони – чудовий набір для знакового проекту.

Рузвельт була першою леді в історії США, яка найдовше обіймала цю посаду - з 1933 по 1945 роки. Іноді її вважали неоднозначною фігурою через її відвертість щодо цивільних прав. Вона також була першою дружиною президента, яка проводила регулярні прес-конференції, вела щоденну газетну колонку та щотижневе радіо-шоу. Серед своїх досягнень вона підштовхнула Сполучені Штати до приєднання до Організації Об'єднаних Націй та її підтримки, а також стала її першим делегатом.

Джилліан Андерсон зіграє легендарну першу леді в однойменному серіалі.

1946: Eleanor Roosevelt

 Читай також:I kissed a girl: Холлі Беррі розповіла, з ким стався її перший поцілунок

Нагадаємо, що нещодавно Андерсон отримала номінацію премії «Золотий Глобус» за виконання ролі Маргарет Тетчер у серіалі «Корона» та її екранне протистояння з героїнею Олівії Колман. Втім, актриса раніше вигравала статуетку за свою культову гру в ролі агента Дани Скаллі в «Секретних матеріалах». Показуєчас в офіційному описі сюжету історії. Шоу обіцяє простежити за «їхньою подорожжю до Вашингтона завдяки повчальній близькості».

У серіалі також з'явиться Аарон Екхарт у ролі Джеральда Форда – 38 президента Сполучених Штатів Америки. Джуді Грір зіграє Ненсі Хоу, яка була секретарем Бетті та її довіреною особою. Джеймі Лоусон перетвориться на образ молодої Мішель Обами, а Крістін Фросет – молодий Бетті Форд. Укр Уейкфілд стане заступником голови адміністрації Форда Діком Чейні.

Сюзанна Бір, яка як режисер серіалу «Відіграти назад» стала чотириразовою кімнаткою на премію «Золотий Глобус», поставить першу серію проекту. Також вона стане виконавчим продюсером поряд з Віолою Девіс, Кеті Шульман, Джуліусом Тенноном та іншими творцями одного з найперспективніших серіалів сучасності.

 

 

Статті на тему