UA
  RU

  Джоан Роулінг бути: Автора Гаррі Поттера запросили на святкування 20-річного ювілею 

  Редагувати переклад

  Багатьох фанатів історії обурило те, що письменницю, яка зробила магічний всесвіт реальністю, не покликали на грандіозне бенкет. 


  Джоан Роулінг бути: Автора Гаррі Поттера запросили на святкування 20-річного ювілею -Фото 1

  Упевнені, багатьох збентежило, що Джоан Роулінг виявилася "в лазні" під час підготовки новорічного телевізійного епізоду "Гаррі Поттер: Повернення до Гоґвортсу". Шанувальники творчості письменниці, а також вірні фанати історії вважали факт "скасування" Роулінг блюзнірством, адже, якщо замислитися, актори, які виконали основні ролі у франшизі, отримали шанс прославитися виключно завдяки "мамі" Гаррі Поттера. Втім, радимо всім заспокоїтись, адже нарешті стало відомо, що Джоан Роулінг таки опиниться у спеціальному випуску, присвяченому 20-річчю історії. 


  Довгоочікуване возз'єднання випускників Гоґвортсу відбудеться 1 січня на каналі НВО Max, а тому цього разу Новий рік стане по-справжньому особливим. 

  Що ж до Джоан Роулінг, то звинувачену у трансфобії, письменницю здавалося не покликали зніматися в епізоді. Принаймні, її не було в титрах до офіційного трейлера. "Скасування" 56-річної письменниці здавалося неможливою і блюзнірською. 

  Читай також: Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу


  Однак, у новому прев'ю, наданому The Independent, зазначено, що Роулінг таки з'явиться у сцені, під час якої члени акторського складу описують, як письменниця вплинула на їхнє життя.  

  Джоан Роулінг бути: Автора Гаррі Поттера запросили на святкування 20-річного ювілею -Фото 2

  "Так багато людей закохалося у творіння Джоан Роулінг", - зазначила 30-річна актриса Бонні Райт, яка в "Гаррі Поттері" зіграла сестру Рона Візлі, а також майбутню дружину хлопчика зі шрамом.   «Думаю, зараз просто забути про те, що за часів виходу її книг люди говорили про “смерть читання”, — зауважив 32-річний Деніел Редкліфф. 

  71-річний Роббі Колтрейн, який зіграв добродушного і вірного велетня Хагріда, Раулінг, що раніше захищав, додав: “Одна з багатьох причин, чому я поважаю Джоан Роулінг, це те, що тепер мільйони людей читають книги. Люди, котрі раніше ніколи не брали книгу з полиці, і в цей момент раптово усвідомлюється сила письменницького мистецтва”. 


  Сама Роулінг у спецвипуску має з'явитися в той момент, коли каст починає обговорювати вибір актора на головну роль. І, як ми добре знаємо, це завдання тоді було дуже непростим. Джоан, а також продюсерам здавалося, що їм ніколи не вдасться знайти ідеального Гаррі Поттера. 

  Вже 1 січня глядачі зможуть насолодитися поверненням улюблених героїв і вкотре захопитися магією святкового балу.  

   


   

  Статті на тему