UA
  RU

  Джонні Депп розповів про бойкот Голлівуду після судів з Ембер Херд 

  Редагувати переклад
  Цей час актор назвав "сюрреалістичним". 

  Джонні Депп вперше порушив тишу після того, як минулого року програв широко розрекламовану справу про наклеп у Великій Британії.  

  В інтерв'ю британській газеті The Sunday Times 58-річний актор, зірка "Піратів Карибського моря" заявив за обговоренням свого останнього фільму "Мінамата", що в Голлівуді його "бойкотують". Прем'єра фільму відбулася минулого тижня у Великій Британії, але в США так і не пройшла. 

  Деякі фільми чіпають людей, впливають на них, і саме так може статися з тими, хто подивиться "Мінамата". Він може допомогти людям, які відчувають такі речі, що описані в картині. І заради чого це все? Заради голлівудського бойкоту? Я що єдиний чоловік, який опинився у складній та заплутаній ситуації, за минулі роки? Але що знаєте? Я рухаюся далі туди, де я зможу пролити світло на деякі речі”, - додав Депп. 

  У фільмі «Мінамате» Депп грає Юджина Сміта, фотожурналіста, який відвідав місто Мінамата в Японії в 1970-х роках, щоб задокументувати наслідки отруєння ртуттю.  

  Коли його запитали, чи знаходить він відгук у розпачі Сміта, Депп сказав The Sunday Times наступне: «Я не підходив до гри Сміта таким чином… Хоча, коли ти приступаєш до нової роботи, то завжди використовуєш усі доступні інструменти, а особливо в моєму випадку — зазнавши сюрреалізму останніх п'яти років». 

  Очевидно, що Депп має на увазі під цими словами те, що відбувалося у його житті після розриву з актрисою Ембер Херд у 2017 році. Тоді дівчина звинуватила колишнього коханого у домашньому насолі, але актор рішуче відкинув усі її нападки. 

  Джонні Депп розповів про бойкот Голлівуду після суден з Ембер Херд - Фото 1

  У листопаді 2020 року Депп програв суд проти британської газети The Sunяка дозволила собі назвати його "набивач дружин" в одному із заголовків. Втім, суддя, який вів справу, відкинув позов Деппа, заявивши, що видання було право. 

  У березні він стверджував, що початкова ухвала суду має бути скасована, стверджуючи, що обіцянка Херд пожертвувати її компенсацію за розлучення у розмірі 7 мільйонів доларів на благодійність була «розрахованою та маніпулятивною брехнею», яка «підсвідомо» вплинула на суддю у справі. Суд залишив у силі початкове рішення.  

  Читай також: У мережі з'явилася віддалена сцена з “Корони” з принцесою Діаною, що співає. 

  Пізніше Депп втратив роль темного чарівника Геллерта Гріндевальда у відгалуженні історії про Гаррі Поттера «Фантастичні тварюки та місця, де вони мешкають» після програшу позову про наклеп проти газети The Sun. 

  Депп також оскаржив пожертвування Херд у фонд ACLU та Дитячу лікарню Лос-Анджелеса в рамках його триваючого судового процесу про дифамацію на суму 50 мільйонів доларів у США за статтю екс-улюбленої у Washington Post за 2018 рік, в якій Ембер Херд написала про відновлення після домашнього насильства.  

  Джонні Депп розповів про бойкот Голлівуду після суден з Ембер Херд - Фото 2

  arrives at the 27th Annual Palm Springs International Film Festival Awards Gala в Palm Springs Конвенційний центр на January 2, 2016 in Palm Springs, California.

  Згідно з судовими документами, поданими Деппом та його адвокатами в Нью-Йорку, актор та його команда юристів просили ACLU та Дитячу лікарню Лос-Анджелеса розповісти, скільки пожертвувала насправді 35-річна Херд. 

  Раніше цього місяця суддя Нью-Йорка дозволив актору визначити, чи робила Херд пожертву ACLU. Організації було запропоновано оприлюднити документи на підтвердження інформації. 

  У розшифровці стенограми слухання від 22 липня адвокат Херд Елейн Бредехофт заявила, що її клієнтка все ще планує пожертвувати половину загальної суми на користь ACLU, а другу половину - CHLA - і поки що "не встановлено, яким буде графік платежів". 

  "Херд вже зробила перший платіж у рахунок застави, а потім ще кілька - зокрема понад мільйон доларів і ACLU, і CHLA". 

   

  Статті на тему