UA
RU

Джордж Клуні назвав улюблений фільм дружини Амаль зі своєю участю  

Редагувати переклад
І це картина, яка точно не значиться у списку найкращих у фільмографії актора. 
Джордж Клуні назвав улюблений фільм дружини Амаль за своєю участю - Фото 1

Можливо, фільм “Один прекрасний день” залишився непоміченим для більшості глядачів та кінокритиків, але знайшов свою головну фанатку в особі найголовнішої жінки в житті Джорджа Клуні. Романтичний сюжет картини 1996 року з Мішель Пфайффер як партнерка голлівудського красеня розгортається навколо пари самотніх батьків, які всього за один день проходять шлях від неприязні до глибоких почуттів. Режисером фільму був Майкл Хоффман, який також зняв “Сон у літню ніч”, “Найкраще у мені” та інші знакові проекти. 

59-річний актор возз'єднався зі своєю колишньою партнеркою Мішель Пфайффер для Різноманітність's Actors on Actors, присвячена 25 ювілею з дати виходу картини.  

“Моя дружина та її друзі не можуть повірити, що “Один прекрасний день” не став великим кінохітом. Вони люблять його. Тож тобі не здається, що треба випустити сіквел фільму? Наприклад, з дітьми, що підросли”, — розповів Клуні 62-річній Пфайффер. 

"Тоді його можна назвати "Сьогодні я втомлена", - відповіла Пфайффер. 

Головні герої картини Мелані та Джек намагаються протягом одного дня розібратися зі своїми нащадками, які запізнилися на шкільну екскурсію. Так, спочатку вони природно тільки сперечаються один з одним, але у фіналі розуміють, як потрібно поводитися, і починають разом дбати про дітей. 

Читай також: Спецпроект «Сила в рівності» - віднайди свою суперсилу

 

І Клуні, і Пфайффер зараз просувають нові фільми, продовжуючи активно зніматися. Клуні з'явився у картині виробництва Netflix "Північне небо", який зараз транслюється на платформі. 

Пфайффер блищить у картині «Піти не прощаючись», яка виходить 12 лютого. Це історія про бідну світську левицю з Манхеттена, яка втікає з Нью-Йорка, щоб провести свої останні дні в Парижі зі своїм безцеремонним сином Малькольмом, якого грає Лукас Хеджес. 

Клуні розповів акторці, що він і 42-річна Амаль дивилися фільм Пфайффер, думаючи про себе: Ти буквально не старієш. Я знімаюся у фільмі, де граю хлопця, якому 70, і я схожий на твого діда».  

"Але приємно бачити людей, якими ти захоплюєшся, і яких знаєш, що продовжують свій шлях", - додав Клуні. «Є річ про виживання протягом певного періоду часу. Кар'єра має термін придатності, а твоя — ні». 

 

Статті на тему