UA
RU

Ед Ширан звинуватив американські премії у популяризації ненависті та конкуренції

 Чи то справа британські церемонії, де, за словами співака, все просто веселяться і напиваються. 
Ед Ширан звинуватив американські премії у популяризації ненависті та конкуренції.

Виконавець Ед Ширан незадоволений тим, що презентують американські премії. У вівторок 30-річний співак розповів, що він думає щодо подібних шоу — лише за кілька днів після того, як у США відбулася церемонія MTV VMA. Ед пояснив, що зазвичай атмосфера на подібних шоу не надто комфортна порівняно з британськими преміями. 

«Вони наповнені обуренням та ненавистю до всіх. Це досить неприємно. Усі артисти — милі люди, але вони перебувають у оточенні антуражу, який змушує їх хотіти перемогти. Всі поглядають один на одного, і бачать собі конкурентів”.  

Втім, Ширан прояснив, що атмосфера, про яку він говорив, не належить до церемонії  MTV Video Music Awards , яка відбулася минулої неділі. 

“Моя думка не стосується MTV VMA, я говорю про інші проекти: Billboard, GRAMMY… AMAs. Просто багато людей бажають, щоб інші програли, і мені це не подобається”. 

Музикант також уточнив, що такого ставлення до себе та інших він ніколи не бачив у себе на батьківщині. 

Ед Ширан звинуватив американські премії у популяризації ненависті та конкуренції.

Читай також: Чоловік мрії: Фанати Селени Гомес знову освистали Хейлі Бібер 

“В Англії наші премії схожі на збіговиськи, де всі напиваються, і нікого, по суті, не турбує, хто виграє, а хто програє. Ми просто святкуємо”, – розповів виконавець. 

За словами Ширана, він не єдиний артист, який почувається подібним чином на американських преміях. 

“Інші гості також відчувають таке, що я на цих церемоніях. Я розмовляв з деякими, і вони зізнавалися, що потім завжди відчували себе дуже депресивно. Просто атмосфера там зовсім не миля. Це справді жахливе відчуття. Я завжди залишаю премії сумним, і мені це зовсім не подобається”. 

У неділю Ширан презентував свій новий хіт Shivers на VMA. Це був його перший виступ на премії після появи у 2017 році. Перш, ніж з'явитися на сцені 2021 року артиста представила його колега — співачка Ріта Ора, яка описала його як «найкращу людину, яку вона коли-небудь знала». 

Shivers - третій реліз Ширана з його майбутнього альбому, який вийде вже 29 жовтня. Ед раніше ділився в інстаграмі деталями підготовки до релізу збірки, а також процесом плідної роботи в студії. Музикант розпочав підготовку до створення альбому в червні 2017 року, і з того часу багато трудився, щоб досягти досконалого результату. 

Статті на тему