Edit page title Ейджизм у кіно: Емма Томпсон розповіла, як зважилася оголитися у 62 роки 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Ейджизм у кіно: Емма Томпсон розповіла, як зважилася оголитися у 62 роки – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Ейджизм у кіно: Емма Томпсон розповіла, як зважилася оголитися у 62 роки 

Редагувати переклад

Британська актриса готова на все заради правдоподібності картини. 

Ейджизм у кіно: Емма Томпсон розповіла, як зважилася оголитися у 62 роки - Фото 1

Згадайте, коли востаннє на екранах ви бачили 60+ оголеними жінок? Тяжко відтворити в голові картинку, тому що, ймовірно, подібне ви спостерігали не часто, якщо спостерігали зовсім. А ось головна зірка британської акторської братії Емма Томпсон зовсім не боїться бути справжньою. Втім, і вона зізнається, що зніматися та репетирувати сцени абсолютно оголеною досить складно. Актриса вирішила піти ва-банк заради майбутньої трагікомедії - "Удачі тобі, Лео Гранде". До речі, для володарки "Оскара" такий досвід був дебютним. 

У ході недавнього інтерв'ю для Entertainment Weekly.Емма Томпсон розповіла, що у кіноіндустрії досі існують жорсткі та жахливі вимоги, яким жінки повинні відповідати, незважаючи на нещодавно збільшений вплив рухів із захисту прав жінок. 

Читай також: Син "оскароносної" актриси Реджини Кінг наклав на себе руки. 

У майбутній трагікомедії Томпсон грає вчительку, яка наймає працівника секс-індустрії, щоб він нарешті допоміг їй досягти першого оргазму. 

Ейджизм у кіно: Емма Томпсон розповіла, як зважилася оголитися у 62 роки - Фото 2

LONDON, ENGLAND — 17 жовтня: Emma Thompson attends the Earthshot Prize 2021 на Alexandra Palace on October 17, 2021 in London, England. (Photo by Joe Maher/Getty Images)

«Зніматися оголеною у 62 роки – справжній виклик. Не думаю, що раніше я змогла б це зробити у такому віці. Саме мої роки створюють цю напругу, тому що ми не звикли бачити голими недостатньо доглянуті тіла на екрані. Нічого не змінилося щодо жахливих вимог, що висять над жінками у реальному світі. У кіноіндустрії справи точнісінько так само. Ви обов'язково маєте бути худими. Так було раніше, і так зараз. У якомусь сенсі мені здається, що зараз все стало лише гірше”, - розповіла Емма Томпсон, маючи на увазі сцену, в якій актриса постає абсолютно оголеною, дивлячись на себе у дзеркалі ванної кімнати. 

У майбутній трагікомедії Емма Томпсон зіграє разом із зіркою серіалу ВВС "Гострые козирки" - Дерілом Маккормаком. Новий фільм має з'явитися у кінотеатрах трохи згодом у 2022 році. 

 

Статті на тему