UA
RU

Акторка Еллі Бамбер зіграє Кейт Мосс

Редагувати переклад

Кейт Мосс запросила британську акторку Еллі Бамбер зіграти її роль у біографічному фільмі "Мосс і Фрейд".

Еллі Бамбер зіграє Кейт Мосс

Еллі Бамбер і Кейт Мосс

Байопік «Мосс і Фрейд» розповість про стосунки моделі з художником Люсьєном Фрейдом, онуком Зигмунда Фрейда. Дія фільму розгортається навколо студії художника у Голланд-Парку, де Кейт позувала протягом дев'яти місяців. Спілкуючись, герої розуміють, що незважаючи на всі розбіжності, вони все ж таки є спорідненими душами.

В результаті з'являється одна із знакових картин Фрейда, а також народжується дружба. Ця співпраця докорінно змінює внутрішній світ і моделі, і художника. До речі, портрет оголеної Кейт Мосс був проданий у 2005 році майже за 4 мільйони фунтів.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Lucian Freud (@lucianfreudart)

Виконавиця головної ролі Еллі Бамбер відома за фільмами «Нічні звірі» та «Лускунчик і чотири королівства», а також за серіалами «Змій» та «Віллоу». 

Роль Люсьєна Фрейда зіграє британський театральний актор Дерек Джекобі, якого глядачі знають за фільмами "Гладіатор", "Анонім", "Убивство у Східному експресі".

Режисером стане Джеймс Лукас, який отримав "Оскар" за короткометражний фільм "Телефонний дзвінок". Кейт Мосс призначена виконавчим продюсером нового проєкту. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Ellie Bamber

Читайте також: ДЖАФАР ДЖЕКСОН ЗІГРАЄ РОЛЬ ДЯДІ У ФІЛЬМІ «МАЙКЛ»