Один із важливих параметрів вибору смартфона – показник його автономності. Виробники реагують на запити сучасних покупців, тому найближчим часом на ринку з’являться моделі з більш ємними акумуляторами. Очікується, що більшість новинок буде оснащено батареями на 6000 мА·год.
З одного боку, подібні зміни дуже корисні для користувачів, адже смартфон ще рідше потребуватиме підзарядки. Але це вимагатиме пошуку компромісу, зокрема зниження швидкості зарядки. Розберемося докладніше, із чим це пов’язано. Купити смартфон з потрібними параметрами можна за посиланням: https://comfy.ua/smartfon/brand__poco.
Останнім часом покупці особливу увагу при виборі смартфона приділяють функції швидкої зарядки. Є моделі, що підтримують швидкість:
1. 90-100 Вт;
2. 100-120 Вт.
Такі технології дозволяють заряджати телефон за кілька хвилин.
Що стосується найочікуваніших новинок цієї осені, таких як Xiaomi 15 Pro або OnePlus 13, то швидкість швидкої зарядки дорівнюватиме 80-90 Вт. З одного боку, чимало, а з іншого — помітне «просідання» порівняно з попередніми показниками. Подібною зміною є логічне пояснення.
Сьогодні виробникам гаджетів потрібно постійно шукати баланс між автономністю, ємністю батареї та швидкістю відновлення заряду. Габаритніший акумулятор під час заряджання під високою напругою може надмірно нагріватися, що провокує її прискорене зношування. З цієї причини виробники знижують швидкість заряджання.
Незабаром у продаж надійдуть смартфони з ємними батареями. Розглянемо найцікавіші з них:
1. Xiaomi 15 Pro. Сильні сторони моделі: крім акумулятора на 6000 мА·год, потужний та продуктивний процесор
2. Snapdragon 8 Gen 4,2К-дисплей та 50-мегапіксельна основна камера. При швидкості заряду 90 Вт користувачі можуть розраховувати на швидке відновлення заряду батареї.
3. OPPO Find X8 Pro. Батарея 5700 мА · год. Фішка моделі – 10-кратний телеоб’єктив.
OnePlus 13. Основною перевагою стане акумулятор ємністю 6000 мА·год, який забезпечить автономність смартфона при максимальному навантаженні до 20-24 годин.
Можливо, комусь із покупців може здатися, що така зміна швидкості зарядки — це повернення до минулого. Але насправді ситуація виглядає інакше, адже ємніший акумулятор втрачатиме заряд повільніше. Отже, використовувати ЗУ доведеться рідше.
Що ж до тривалішої зарядки, то різниця у часі буде практично непомітною. Проте виробникам вдалося мінімізувати ризики для споживачів, пов’язані зі швидким зносом батареї. У цілому нині подібне рішення впевнено можна назвати раціональним.