UA
RU

Емма Коррін зніметься в екранізації еротичного роману "Коханець леді Чаттерлей" 

Редагувати переклад
Ця роль змусила б густо почервоніти саму принцесу Діану. 
Емма Коррін зніметься в екранізації еротичного роману "Коханець леді Чаттерлей" - Фото 1

Після першої знакової у своїй кар'єрі ролі молода британка Емма Коррін готова підкорити світ кіноіндустрії новим яскравим чином. Якщо на початку фанати культового серіалу про життя королівської сім'ї "Корона" поглядали на дівчину з побоюванням, то після її ідеального втілення образу молодої, наївної, а після депресивної, але все одно сильної принцеси Діани критики усвідомили, що талант актриси не закінчується на сором'язливих поглядах. наївно розплющених очей. 

Вибрати в якості головної актриси молоду дівчину на роль зневіреної заміжньої дами, що зневірилася, представниці вищого суспільства — сміливий крок. Але саме так вирішила вчинити студія 3000 фотографії, адже ходять достовірні розмови щодо того, що зірка “Корони” зіграє в екранізації скандального роману Девіда Лоуренса саму Констанцію Чаттерлей.  

Свого часу історія, що ґрунтується на класичному любовному трикутнику, стала неймовірно популярною через заборони публікації в різних країнах. Роман “Коханець леді Чаттерлей” сповнений сценами еротичного характеру, а також докладними описами епізодів статевих актів. У 1960 році книга навіть стала предметом гучного судового розгляду, коли творіння Лоуренса нарешті було повністю реабілітовано та дозволено для публікації.  

Читай також: Образ Бейонсе на “Греммі” 2021 – розбір у деталях 

Після недавнього хіту виробництва Шонди Раймс серіалуБріджертони” наш запалений мозок готовий до нових сексуальних одкровень, що й обіцяє зробити Лор де Клермон-тоннер. Режисер раніше вже поставила такі картини як "Мустанг" та "Незвичайні пригоди Адель". Сценаристом майбутнього проекту стане Девід Мегі, який працював над створенням фільму "Життя Пі" 

Емма Коррін зніметься в екранізації еротичного роману "Коханець леді Чаттерлей" - Фото 2

Коррін, яка буквально тиждень тому здобула перший “Золотий Глобус” у категорії “Найкраща провідна актриса у драматичному серіалі” за виконання ролі принцеси Уельської, зіграє головну героїню – леді Чаттерлей, народжену Констанцію Рейд. Молода 22-річна жінка переживає особисту драму, застрягши в будинку з напівпаралізованим чоловіком, з яким вона лише веде тривалі бесіди, та проводить час за спільними трапезами та читаннями книг. Її любовний інтерес - єгер маєтку - відсторонений і навіть дикуватий Олівер Меллорс. Сподіваємося, що ті самі сцени, через які роман заборонили в США, Канаді, Австралії, Індії та Японії, обов'язково будуть детально висвітлені у майбутньому проекті.  

Ранній роман багато разів екранізували, а останній варіант вийшов у 2015 році. У картині головні ролі виконали Холідей Гранування, Джеймс Медден і Джеймс Нортон Втім, фільм не набув широкої популярності попри завидний акторський склад. 

Тепер шукати прихованих задоволень, а також наважитись кинути виклик консервативному суспільству зможе Емма Коррін, для якої виконувати ролі бунтарок явно не новий досвід.

Статті на тему