UA
RU

Епатажна Тайн О'Коннелл, дизайнер Етан Кох на відкритті виставки The Lost Planet

Редагувати переклад
У арт-просторі Unit X у Лондоні відбулося урочисте відкриття виставки The втрачений Планета художника Наталі Капчук. У новому проекті художник висвітлює такі проблеми довкілля, як негативний вплив людини на природу та незмірна кількість пластикових відходів, що забруднюють світовий океан.

The Lost Planet 5

В експозиції представлено понад тридцять творів, кожен з яких доповнений спеціальними візуальними ефектами, звуковим супроводом та унікальними проекціями для створення повноцінного іммерсивного досвіду. Особлива роль на виставці відведена масштабній інсталяції та анімаційному відео посланню художника, що розповідають про критичний стан екології на планеті та наше спільне майбутнє.

"За допомогою сили мистецтва я хочу донести до глядача важливе послання про стан нашої планети і дати надію на майбутнє, тому що в наших силах змінити екологічну ситуацію та зберегти багатство природи". – Наталя Капчук.

The Lost Planet 4

The Lost Planet 7

The Lost Planet 3

The Lost Planet 2

The Lost Planet 1

The Lost Planet

Проект The Lost Planet підтримується провідними благодійними організаціями із захисту довкілля Plastic Oceans Europe та Earthwatch Europe. В рамках виставки пройде спеціальна дискусія Is це Планета Земля"s Вмираючий Століття?, на якій Наталія Капчук та експерти з Королівського Географічного Товариства, Plastic Oceans Europe та Earthwatch Europe обговорять важливі екологічні проблеми, що впливають на зміну клімату та майбутнє планети загалом.

Фото з особистого архіву