UA
  RU

  Це перемога: Джамала посіла перше місце на Євробаченні-2016

  героїня ювілейної обкладинки Marie Claire, наша улюблена співачка Джамала стала переможницею пісенного конкурсу «Євробачення» - 2016, посівши перше місце.

  jamala-ukraine


  Глибока та зворушлива пісня Джамали «1944» змогла розтопити серця мільйонів жителів Європи, адже історія, озвучена в ній, не вигадана. В її основу ліг розповідь бабусі Джамали Назил-хан про трагедію її сім'ї та всього кримсько-татарського народу. Це особиста пісня, меседж якої змогли зрозуміти не лише в Україні, а й за її межами.

  На одній сцені у Стокгольмі разом із Джамалою виступили артисти з Грузії, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Італії, Латвії, Литви, Мальти, Польщі, Росії, Сербії, Іспанії, Швеції, Вірменії, Австралії, Австрії, Азербайджану, Бельгії, Нідерландів, України , Великобританії, Болгарії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Франції


  У конкурсі наша Джамала набрала найбільшу кількість балів, обігнавши представників з Австралії (Dami Im – Sound of Silence) та Росії (Сергій Лазарєв – You Are The Only One).

  До речі, творчість Джамали завжди наповнена особистими переживаннями. Її останній альбом «Дихання» − саме про них: про кохання, самотність, пошуки та сумніви. Вона співає у нестандартному для української естради жанрі – джаз та соул, ставши справді новим та свіжим виконавцем, який не соромиться висловлювати в музиці свої емоції та не боїться експериментів. Це й зробило Джамалу культовою українською співачкою, дозволивши їй представляти за кордоном цілу країну.


  67_main

  Фото: Facebook@Jamala

  Статті на тему