UA
  RU

  "Євробачення-2020" офіційно скасували

  Редагувати переклад
  Європа почує нашого "Солов'я" лише наступного року. 

  «Євробачення-2020» офіційно скасували.


  Організатори «Євробачення» офіційно підтвердили у соціальних мережах, що у 2020 році пісенний конкурс не відбудеться. Головна причина — пандемія коронавірусу, через яку масово скасовуються або переносяться кінопокази, зйомки нових фільмів, серіалів, а також концерти та фестивалі.

  Читайте також: Стало відомо, хто представить Україну на «Євробаченні-2020»  До офіційного підтвердження про перенесення конкурсу організатори розглядали багато альтернативних варіантів, у тому числі проведення «Євробачення» у порожній залі без глядачів або за допомогою телемосту. Рішення перенесення прийняли, зокрема, через масове закриття кордонів по всьому світу. 

  Нагадаємо, пісенний конкурс «Євробачення-2020» мав відбутися у травні у Нідерландах. Україна в рамках Національного відбору обрала свого представника — групу Go_A, яка посіла перше місце голосування журі та глядачів. 

  Україна не братиме участі у «Євробаченні» другий рік поспіль. У 2019 році співачка Maruv не підписала договір і не поїхала на конкурс, а в цьому обставини у світі самі вплинули на скасування поїздки.   Статті на тему