Edit page title Євробачення-2020 проведуть у форматі онлайн-концерту
Edit meta description Але ж без голосування. У середині березня організатори "Євробачення" офіційно підтвердили, що пісенний конкурс не відбудеться у зв'язку з пандемією.

Close edit interface
UA
RU

Євробачення-2020 проведуть у форматі онлайн-концерту

Редагувати переклад
Але ж без голосування. 

Євробачення-2020 проведуть у форматі онлайн-концерту-Фото 1

У середині березня організатори «Євробачення» офіційно підтвердили, що пісенний конкурс не відбудеться у зв’язку з пандемією коронавірусу. Рішення про перенесення було пов'язане не лише з загрозою розповсюдження вірусу, а й з тим, що учасники не зможуть потрапити на шоу через закриті кордони у більшості країн. 

Проте сьогодні організатори повідомили, що замість традиційного конкурсу із голосуванням «Євробачення» проведе онлайн-концерт. Шоу вже отримало назву Eurovision: Europe Shine A Light (Євробачення: Європа сяє світлом). Воно пройде 16 травня і триватиме близько двох годин. Транслюватимуть його на офіційному YouTube-каналі конкурсу. Про це повідомили на офіційному Instagram-акаунтіконкурсу.  

Читайте також: Великий формат: що подивитися та почитати на карантині

Організатори сподіваються зібрати всіх учасників цьогорічного «Євробачення». А їх, зазначимо, має бути 41. Крім того, на шоу планують також запросити знакових конкурсантів минулих років та влаштувати «безліч сюрпризів для глядачів». 

Шоу будуть вести голландські ведучі Шанталь Янзен, Едсілія Ромблі та Ян Сміт. Інші подробиці про онлайн-концерт організатори пісенного конкурсу обіцяють оприлюднити найближчими тижнями. 

Статті на тему