UA
  RU

  Презентація інноваційної сироватки Eyelash Booster у ресторані O'Gorod

  Редагувати переклад

  10 листопада в ресторані O'Gorod відбулася презентація інноваційного продукту від Pharmatheiss cosmetics – Eyelash Booster – сироватки для зростання та зміцнення вій.

  сироватка Eyelash Booster


  Про тренди сезону в макіяжі та переваги засобів для зростання вій розповів бьюті-редактор журналу Marie Claire Костянтин Путіленко. Власним досвідом після використання Eyelash Booster поділилася телеведуча Даша Коломієць, а зірковий візажист Наталія Стрельчук провела майстер-клас з макіяжу у стилі nude.

  Розповісти про новинку Eyelash Booster приїхали представники німецького бренду аптечної косметики Pharmatheiss cosmetics Ірина Коляда, Роман Панасенко та Міхаелла Гузенбургер.


  [metaslider id=65335]

   

  Як діє новинка?

  За рахунок унікальних розробок на фармацевтичному заводі в місті Хомбург німецькі фахівці створили сироватку Eyelash Booster, яка працює одразу у п'яти напрямках: стимулює зростання нових вій, зміцнює цибулини, продовжує їх життєвий цикл, посилює пігментацію та робить більш еластичними.


  За два тижні застосування засобу стає помітно, що вії потемніли та набули блиску, а за три – що активувалося зростання волосків. Головна перевага Eyelash Booster засоби для зростання та зміцнення вій – відсутність у його формулі гормонів. Замість них тут є дует активних речовин – трипептиду та біотину. У поєднанні з гіалуроновою кислотою, пантенолом, аргініном та кофеїном вони покращують ріст та обсяг вій аж до 80 %.

  Eyelash Booster

  Статті на тему