UA
  RU

  "Фантастичні тварюки: Таємниці Дамблдора": Перший трейлер і ще більше секретів

  Редагувати переклад
  Наступного року кіностудії зібралися порадувати нас довгоочікуваними новинками.
  
  "Фантастичні тварюки: Таємниці Дамблдора": Перший трейлер і ще більше секретів-Фото 1

  Скільки цікавих прем'єр обіцяє нам наступний рік. Так, наприклад, у Мережі з'явився перший трейлер продовження фільму "Фантастична історія: Таємниці Дамблдора". Його опублікували на офіційному YouTube-каналі Warner Bros. Pictures.

  У новій картині шанувальників головного героя Ньюта Саламандера чекає несподіваний поворот - він зустрінеться з Аберфорт Дамблдор, рідним братом Альбуса Дамблдор. Схоже, що сюжет розповість нам про те, з чого розпочалася боротьба директора Гоґвортсу із Грін-де-Вальдом. 

  Читайте також: Заборонене Різдво: Найтоксичніші новорічні фільми 

  У свіжому трейлері нам показали ту саму команду, з якою ми були знайомі ще з першої частини, але не обійшлося і без нових осіб. Наприклад, у кадрі здався Мадсом Міккельсен, який замінив Джонні Деппа у проекті та виконав роль головного лиходія. 

  У новій частині «Фантастичних тварей» також ми побачимо Едді Редмейн («Всесвіт Стівена Хокінга»), Джуд Лоу («Новий Папа»), Езра Міллер («Блудлива Каліфорнія») та інші. 

   

  Світова прем'єра “Фантастичних тварей: Таємниці Дамблдора” відбудеться 15 квітня 2022 року і ми сподіваємось, що нічого цьому не перешкоджатиме.

  Нагадаємо, що перша частина фільму з магічним сюжетом вийшла у 2016 році і дії розгортаються у всесвіті поттеріани. Це і не дивно, адже саме за мотивами книг Джоан Роулінг було знято всі частини “Фантастичних тварей”, тому тут ми зустрічаємо не лише дивовижні персонажі, але й переплетення з уже знайомими героями.

  Статті на тему