UA
RU

Фільм Sia “Мьюзік” отримав дві номінації на “Золотий Глобус” та 55 000 обурених критиків 

Редагувати переклад
Спільнота аутистів створила петицію за відміну нагород для проекту виконавиці-режисера. 
Фільм Sia "Мьюзік" отримав дві номінації на "Золотий Глобус" і 55 000 обурених критиків - Фото 1

Нова картина "Мьюзік" авторства популярної австралійської співачки Обидва - Болюча тема для тисяч онлайн-захисників справедливості. Так, режисерський дебют виконавиці та автора пісень вже засудили критики. Картина також стурбувала глядачів, що й призвело до появи петиції, зміст якої закликає “Золотий Глобус” відібрати дві номінації фільму 2021 року. Офіційний протест вже набрав 55 000 підписів, 50 000 з яких з'явилися лише за останню добу. 

У фільмі «Мьюзік» з Кейт Хадсон та Леслі Одом-молодшим, номінованим на премію «Золотий глобус» за найкращу жіночу роль, зірка кліпів австралійки та танцівниця Медді Зіглер грає аутичного підлітка. Критиков здебільшого обурив той факт, що абсолютно нормальна Зіглер грає тінейджера зі спектром аутичних захворювань у той час, як в індустрії достатньо акторок, які змогли б не зіграти роль, а прожити її, ґрунтуючись на власному досвіді.   

«Той факт, що «Мьюзік» була номінована на дві премії «Золотого глобуса», свідчить про повну зневагу до всієї індустрії розваг до інклюзивності та представництву меншин», — написали Ніна Сков Йенсен та Розанна Катая, автори однієї з петиції проти "Мьюзік". "Картина використовує аутизм як надихаюче порно, яке змушує нейротипових людей відчувати свою передбачувану перевагу".

Читай також: Тейлор Момсен із “Пліткарки” розповіла, чому про неї ніхто не чув останні три роки. 

"Незважаючи на те що Обидва називає свій фільм любовним посланням до спільноти аутистів, насправді вона явно дає зрозуміти, що її анітрохи не турбують його проблеми”.

Інша антикампанія називає дії Обидва неточними та болючими зрадами спільноти. 

“Стереотипи, якими напханий трейлер, а також візуальні зображення будуть огидним людям із проблемами аутичного спектра, які захочуть подивитися фільм”, - написала одна з протестувальників у Мережі Ханна Маршалл. 

Всюди захисники аутичних людей критикують фільм, зосереджуючи свою увагу на «нелюдському поводженні» з аутичними людьми у картині. 

«Спільнота аутистів десятиліттями бореться за припинення використання засобів обмеження, які травмують та вбивають». 

Статті на тему