UA
  RU

  Фільм “Тіні забутих предків” показуватимуть у кінотеатрах в адаптованій версії

  Редагувати переклад

  Культову картину зможуть побачити всі бажаючі у новому, більш сучасному форматі.

  Бути українцем – це тренд, поважати і знати українську культуру – це тренд, переглянути “Тіні забутих предків” на великому екрані – must done.

  Фільм “Тіні забутих предків” будуть показувати у кінотеатрах в адаптованій версії-Фото 1

  Сьогодні ми намагаємось підняти з руїн українську культуру та продемонструвати всьому світу, що вона у нас унікальна. Так, наприклад, незалежний дистриб'ютор KyivMusicFilm вирішивши адаптувати легендарну картину Сергія Параджанова “Тіні забутих предків” на більш сучасний лад та показати у всіх кунотеатрах України, де буде така можливість.

  Що нас чекає – оновлено візуальну складову фільму, який так полюбився українцям та кіноманам зі всього світу. Прем'єра відбудеться 19 травня у Києві, Дніпрі, Сумах, Одесі та Львові, за умови, що там не будуть відбуватися воєнні дії. Маємо на це надію!

  Читайте також: Netflix знімає фільм про львівських волонтерів

  Нагадаємо, що українське поетичне кіно “Тіні забутих предків” було знято за мотивами повісті Михайла Коцюбинського. Сюжет дечим нагадує славнозвісну “Ромео та Джульєтта”, тільки історія розгортається у містичних Карпатах. Ця кінематографічна картина стала популярною завдяки ідеальній роботі самого режисера Сергія Параджанова, актора – Івана Миколайчука, який зіграв головного героя Іванка Палійчука та Мирослава Скорика, котрий створив музичний супровід для фільму.

  Статті на тему