UA
  RU

  Flower perfomance: У Києві з'явилася інсталяція з екзотичних кольорів

  У неділю в центрі Києва, біля вежі Octo, посеред тротуару стояла двометрова інсталяція у вигляді величезного букета з екзотичних квітів, від сухоцвітів гіпсофілу, пальмового листя до свіжих орхідей, антуріумів та голландських троянд.


  Це був соціальний проект, спрямований на ресайкл квітів, який організувала креативна агенція BUZZ public, спільно з флористичними стилістами Dalina Flowers та організатором весіль Voevoda event. Замовники Люда та Сергій підтримали ініціативу та дозволили використати всі квіткові декорації для інсталяції.

  Надихнувшись нью-йоркським перформансом, організатори вирішили дати друге життя тоні квітів, які служать кілька годин, прикрашаючи весілля, а потім вирушають на звалище. 


  Таким чином, подарувати можливість мешканцям Києва відчути себе флористами та зібрати букет абсолютно безкоштовно. Цим організатори хотіли розширити уявлення про те, якою може бути флористика та наповнити змістом ті ресурси, які були витрачені на вирощування та транспортування квітів.

  Flower perfomance: У Києві з'явилася інсталяція з екзотичних кольорів-Фото 1

  Читай також: Криза у королівстві: Принц Чарльз не дозволить Арчі носити монарший титул


  Класно, що ще вчора квіти прикрашали свято, а сьогодні ви можете продовжити їм життя, зібравши букет із кортадерії, гербер та іншої краси.

  Організатори обіцяють повторювати проект до кінця теплого весільного сезону. Тож чекаємо нових анонсів!

  Статті на тему