UA
  RU

  Фотозвіт: нью-йоркський флорист прикрасив вулиці міста

  Редагувати переклад
  Тепер урни та гідранти розцвіли, у прямому розумінні цього слова.
  
  Фотозвіт: нью-йоркський флорист прикрасив вулиці міста-Фото 1

  Американський флорист із Нью-Йорка вирішив прикрасити вулиці рідного міста красивими букетами і робить це він незвичайним способом. Його команда Lewis Miller Design провели цілий рік, перетворюючи міські урни та гідранти на справжній витвір мистецтва.


  Читайте також: ДО 31 ГРУДНЯ: 10 МАЛЕНЬКИХ КОРИСНИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ПОЛУЧАТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

  Фотозвіт: нью-йоркський флорист прикрасив вулиці міста-Фото 2


  Льюїс Міллер, що так звати цього флориста, прикрашав модні вечірки для таких іменитих клієнтів, як Chanel, Vogue, HBO, MOMA та інших, але відчуття професійної незавершеності його не залишало. І тоді він вирішив, що необхідно нести красу в маси, залучати жителів Великого Яблука до прекрасного.

  Фотозвіт: нью-йоркський флорист прикрасив вулиці міста-Фото 3

  Фотозвіт: нью-йоркський флорист прикрасив вулиці міста-Фото 4


  Читайте також: ЗНОВУ В ДИТИНСТВО: КРАЩІ НОВОРІЧНІ ТРАДИЦІЇ

  Flower Flash – серія флеш-інсталяцій на вулицях Нью-Йорка. Щоразу вони з'являються несподівано і щоразу – у новому місці. Найчастіше центром інсталяції стає відро для сміття.

  Першого дня літа ми вкрали сміття на Бедфорд-стріт. Закинули її у вантажівку, заповнили квітами та скинули біля підніжжя парку Хай-Лайн  — згадує свій перший досвід декорації міських вулиць Міллер.

  Фотозвіт: нью-йоркський флорист прикрасив вулиці міста-Фото 5


  Фотозвіт: нью-йоркський флорист прикрасив вулиці міста-Фото 6

  За минулий рік креативної команди вдалося прикрасити близько 13 місць, починаючи від статуї кота на Кросбі-стріт та закінчуючи меморіалом Джона Леннона.

  Моєю метою було створити емоційний відгук за допомогою кольорів. І в епоху соціальних медіа ми відразу побачили плоди своєї праці. У режимі реального часу ми спостерігали, як ідею сприймали звичайні люди. Це стало однією з найвдячніших справ мого життя


  - ділитися своїми враженнями флорист.

  Фото: Instagram/@lewismillerdesign

   

  Статті на тему