UA
RU

Французька стрічка «Коханці» виходить в українських кінотеатрах у червні

Редагувати переклад
9 червня на екрани українських кінотеатрів виходить французький мелодраматичний трилерКоханці» зі Стейсі Мартін, П'єром Ніне та Бенуа Мажимелем у головних ролях

Коханці 3

Кінопрокат планувався ще навесні. На початку літа картина нарешті вийде на великі екрани. Ролі у «Коханцях» виконали зірки французького кіно.

Герої стрічки — ідеальна дівчина Ліза і типовий «поганий хлопець» Симон, які без усяки вкохані одне в одного. Через свій важкий характер Симон змушений тікати зі звичного життя та переховуватися. Після трьох років очікувань Ліза виходитиме заміж за багатого та успішного чоловіка. Разом із ним вона вирушає на екзотичний острів в Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

Режисерське крісло зайняла Ніколь Ґарсія, відома як режисерка та сценаристка фільму «Ілюзія кохання» з Маріон Котіяр, а також актриса серіалу «Люпен» від Netflix. Оператор — Крістоф Бокарн, який також працював над «Ілюзією кохання» та картиною «Пан Ніхто» із Джаредом Літо.

фільм Коханці

Головні ролі виконали зірки французького кіно: Стейсі Мартін (Німфоманка, Молодий Годар), П'єр Ніне (Обіцянка на світанку, Франц), Бенуа Мажимель (Моє прекрасне літо з Софі, Піаністка) ).

Знімали фільм на мальовничих локаціях: у Парижі, на екзотичному острові в Індійському океані та в Женеві.

Світова прем'єра картини відбулася у межах офіційного конкурсу Венеційського кінофестивалю у 2020 році. В Україні прем'єра пройшла на Одеському міжнародному кінофестивалі. Також картина демонструвалася на фестивалі "Вечори французького кіно".

В український прокат фільм «Коханці» відбудеться 9 червня.

Читайте також: У НОВОМУ ФІЛЬМІ МИРОСЛАВА СЛАБОШПИЦЬКОГО ЗНІМУТЬСЯ ОЛЕКСАНДР СКАШҐОРД ТА ДЕЙН ДЕХААН. ПРОДЮСЕРОМ КАРТИНІ СТАНІ ДАРРЕН АРОНОФСЬКІ.

Статті на тему