UA
  RU

  Free Leleka: як символ аист став способом збору коштів для України

  Редагувати переклад

  Україна зараз на порозі гуманітарної катастрофи. Сотні будинків зруйновані, багато людей досі бомбардує російська армія. Щоб допомогти нашій країні, об'єднуються не лише її громадяни, а інші народи.


  Командою з двох українок, маркетологіні зі Словенії та розробника з Іспанії був створений mint-to-donate проект "Free Leleka". Його головною метою є збір коштів з продажу NFT та їх передача до однієї з головних благодійних організацій, яка активно допомагає жінкам та дітям, що залишилися в Україні.

  Free Leleka: як символ аист став способом збору коштів для України-Фото 1


  Ідея проекту виникла у дівчини, яка приховала у своїй домівці двох українських дівчат, що втекли від війни. До них приєднався друг з Іспанії, який допоміг з технічною частиною та розробкою сайту. Спільним бажанням команди було створити щось важливе та корисне для України в ці важкі години, і їм це вдалося.

  Команда розробила 10 000 унікальних NFT-зображень аист OpenSea - Народного символу України. Чому саме аист? Для більшості українців ця птиця асоціюється з радісним і щасливим життям. А всі ми віримо, що Україна – це та країна, на горизонті якої — чудове та світле майбутнє.

  100% продажів безпосередньо надходитиме до благодійної організації "Твоя опора". Зараз фонд допомагає українцям гуманітарною допомогою, ліками та продуктами для тих, хто цього особливо потребує. Купивши Free Leleka, ви отримуєте унікальне NFT зображення та зможу прослідкувати через систему блокчейн, куди саме надійдуть благодійні пожертвування.


  Читайте також: Проект «Паляниця»: Жанна Кадірова представила виставку у закарпатському селі

  Офіційний запуск NFT колекції відбувся у неділю 3 квітня.

  Безумовно, кожен з нас може вплинути на ситуацію в країні, проте об'єднавшись разом ми можемо подолати будь-які перешкоди на шляху до перемоги.  Статті на тему