Edit page title Гайд 25.08 – 29.08: Куди піти, і що подивитися?
Edit meta description Гайд 25.08 – 29.08: Куди піти, і що подивитися? - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Гайд 25.08 - 29.08: Куди піти і що подивитися?

Редагувати переклад
Після святкових заходів з нагоди 30-річчя Незалежності України культурне життя столиці знову входить у свій звичний ритм. До вашої уваги події, що відбудуться 25 – 29 серпня.

Гайд 25.08 - 29.08: Куди піти, і що подивитися?

Арт – проект Олени Коламбет «Безмежність варіацій. NFT or Real Art», МВЦ сучасного мистецтва

18 серпня – 05 вересня 2021

Після серії локдаунів наш світ міцно охопила загальну діджіталізацію. Поняття «блокчейн» та «криптовалюта» зайняли свою нішу не лише серед підприємців, а й у світі арт-мистецтва. Саме українська художниця Олена Коломбет однією з перших вирішила широко використати у своїй творчості тему криптоарту (NFT) — цифрове мистецтво, об'єкти якого можна побачити за допомогою гаджетів. За словами художниці, мета нинішньої експозиції – спонукати глядача задуматися про сенс і цінності сьогоднішнього життя в потоці тотального онлайн – споживання. Олена Коломбет провела вісім персональних виставок в Україні, а її роботи зберігаються у приватних колекціях у всьому світі.

куди піти на вихідні

Книжковий фестиваль КНИГА ЧЕМПІОНІЇ WEEKEND, арт – простір Кооператив

28 – 29 серпня 2021

Команда Kooperativ завжди відрізняється вмінням створювати івенти, де самій, здавалося б, академічній події надається своя особливість та ексклюзивність. Навіть книжковий фестиваль, організований спільно з IST Publishing, представлятиме експериментальні та незалежні видавництва у сфері мистецтва, архітектури, дизайну та візуального арту. Програма складена щільно: портфоліо-рев'ю, воркшопи з шиття власної книги, лекції про комікси, літературні подкасти, artist's talk для артбуків. Широкій публіці будуть представлені лімітовані видання, журнали, графічні романи, зини та постери. Kooperativ обіцяє, що одного вечора на гостей чекає Book Champions Party, а 29-го серпня відбудуться дебати на тему «Електронна книга VS Друкована книга» між двома медійними персонами, імена яких тримаються в секреті.

Гайд 25.08 - 29.08: Куди піти, і що подивитися?

Персональна виставка Анастасії Губської Sanity Oblivion: нова реальність крізь призму фотографії, галерея Spivakovska ART:EGO culture center

24 серпня – 07 вересня 2021

Проект Sanity Oblivion Анастасія Губська створювала віч-на-віч у США, відчуваючи непрості почуття під час першого локдауну, який скував країну в досить жорсткі рамки. Паніку, страх, депресію, що панували в суспільстві, художниця вирішила переосмислити через призму своєї творчості. «Я стала заплющувати очі і представляти дивовижний світ снів, різноманітних квітів та химерних фей, повертаючи в уяву спогади про твори мистецтва, які бачила у житті…» – згадує Анастасія. Для створення робіт вона використовувала свої автопортрети, поєднуючи з авторським баченням створення образів, нарядів та макіяжу. Фінальне завершення робіт художниці оформлено за допомогою інструментів Adobe Photoshop.

Гайд 25.08 - 29.08: Куди піти, і що подивитися?

Виставка квітів «У Всесвіті Марії Приймаченко», Співоче поле

20 серпня – 19 вересня 2021

На початку цього року Національний музей українського народного декоративного мистецтва вже презентував масштабну виставку робіт Марії Приймаченко «Калинові береги». Тепер до 30-річчя з Дня Незалежності України на Співочому полі можна побачити фантастичних героїв із творчого всесвіту художниці: триголовий дракон, лев, птахи, ведмеді. "Для створення 10 тематичних квіткових полотен було висаджено майже 300 тисяч рослин", - кажуть організатори. Окремо згадуються масштабні фігури балерин у національному одязі, які рухатимуться за допомогою спеціальної аніматроніки.

Гайд 25.08 - 29.08: Куди піти, і що подивитися?

Презентація альбому KOLIR гурту ONUKA, Київський міжнародний конференц-центр «Парковий»

27 серпня 2021

На сцені МКЦ "Парковий" ONUKA зіграє свій перший у 2021 році сольний концерт, присвячений виходу альбому KOLIR. Можна сказати, що він відображає почуття лідера гурту – Нати Жижченко у певний момент, тому й кожен трек або ніжний, ліричний, або, навпаки, сміливий та енергійний. В рамках виходу нового альбому ONUKA презентує спільний дует із ще однією мегапопулярною етногрупою «Даха Браха». Соцальні меседжі, характерні для творчості гурту, також прозвучать у композиціях на концерті гурту, але й без улюблених хітів слухач не залишиться. 

Читай також:Мені це під силу: Наймодніша стрижка осінньо-зимового сезону 2021  

Гайд 25.08 - 29.08: Куди піти, і що подивитися?

Київський книжковий арт – фестиваль Kyiv Book Art Fest 2021, Виставковий центр «АККО Інтернешнл»

28 – 30 серпня

Перший книжковий художній фестиваль у Києві проходить за участю українських та зарубіжних видавництв незалежно від формату та напряму діяльності. Програма фестивалю передбачає презентацію видань, авторські читання, творчі зустрічі із українськими артистами театру та кіно. Заплановано проведення урочистої церемонії «Коронація слова» за участю відомих письменників. Окрема увага приділяється проекту з поповнення фонду сільських бібліотек та збору книг для бібліотек прифронтових міст.

Гайд 25.08 - 29.08: Куди піти, і що подивитися?

Вистава «Іранська конференція», Київський академічний театр на Печерську

28 серпня 2021

Спостерігаючи за подіями, що відбуваються в Афганістані, вистава «Іранська конференція» за п'єсою драматурга Івана Вирипаєва актуальна як ніколи. Символічно, що представники світової інтелектуальної еліти зібралися вирішувати проблему прав та свобод людей унаслідок військових конфліктів на Близькому Сході саме у Данії, країні, яка завжди була лідером за рівнем щастя. Кожен спікер конференції – людина, яка має за плечима власну історію, хоч і обговорюють вони проблематику ісламського світу. І кожен, хто у спектаклі виходить до мікрофона, надалі виступає з монологом, де є місце замислитися про особисте та потаємне…

 

 

 

Статті на тему