UA
  RU

  Гайд 27 вересня — 1 жовтня: Куди піти, що подивитися

  Редагувати переклад
  Наступної тижня жителі Києва зможуть не лише подивитись виставу, екранізація якої отримала цьогоріч "Оскар", але й зануритися в атмосферу детства завдяки імерсивному театру, а також подивитись не зовсім стандартний стендап.

  Гайд 27 вересня — 1 жовтня: Куди піти, що подивитися.

  Імерсівна вистава “SVOI” від uzahvati

  Р— 20 вересня Сѓ Києві проходять прем'єрні покази вистави "SVOI", СРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРСРРРРРРРРРРРСРРРРРРРР uzahvati. "SVOI" - імерсивна театральна вистава, у якої глядачі беруть активну долю. Вона занурює у художню історію за допомогою навушників: Голоси героїв розмірковують про дружбу, пропонують глядачі знайти свій погляд на тему, а природна, жива атмосфера місця дії — дитячої площадки, підсилює та доповнює сюжет. 

  "SVOI" вЂ" РРРРРРРРСРР РРРРРРРРРР СРСРРРРРРРРСРРРРРРСР,РРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРСР »РµР№ Сѓ дружбі. Це РіРѕРґРѕСЂРѕР¶ Сѓ  В«Р· СЗРѕРіРѕ РІСЃРµ гочиналсь», Сѓ ті чисті ‚Ре - це захоплено грати на майданчику до темряви.

  Гайд 27 вересня — 1 жовтня: Куди піти, що подивитися.

  Вистава "Батько" 

  Культова п'єса Флоріана Зеллера, у перекладі Івана Рябчія, у режисурі Стаса Жиркова, з неймовірним акторським складом. Вперше в Україні! Прем'єра - 25 та 26 вересня.

  У спокійній розміреній житті Андре починають відбуватися дивні речі. Одного дня він помічає, що його старша донька Ганна веде себе підозріло – дуже часто кардинально змінює свої життєві плани та плутає факти, в яких він впевнений. Ще й упевнює, що це з ним щось не так. Можливо, спадкоємиця задумала витурити його з рідного дому та забрати квартиру собі, тому й намагається його обдурити. 

  Будьонність видозмінюється, ховаючи правду дедалі далі. Життєві факти незрозуміло переплітаються, відчуття часу працює інакше, а свідомість більше не владна охопити все це. Андре говорити з донькою про її від'їзд до коханого чоловіка, а потім у дім заходити незнайомець і говорить, що вони з Анною вже 10 років у шлюбі. Чекайте.. Хто цей чоловік? До кого тоді їде Ганна? Що з цього правда? І чому донька щоразу поводиться з ним інакше, а її чоловік змінює обличчя? Дивні речі в житті Андре стає все важче відрізнити від реальності. То що насправді відділяє його від істини? Відповіді на всі питання криються у досить поширеному явищі, зустрітися з яким має ризик кожен з нас.

  25 С° 26 РІСР

  РРРРССРРРРРСРРРРРРРС, 19:00

  Квітки: https://drama-comedy.kiev.ua/afisha/batko/ 

  Гайд 27 вересня — 1 жовтня: Куди піти, що подивитися.

  Читання п'єси «Несмішний стендап» - 30 вересня

  Чи любите ви стендап? Чи ходите на виступи стендаперів у клуби? Дивуєтеся відомих стендап-коміків у ютюбі? А чи задумувалися, що вийде, якщо об'єднати стендап і театр, де театральні актори розкажуть аудиторії історії зі свого власного життя? 

  П'єса написана в результаті індивідуальних досліджень та експериментів кожного з учасників.

  Читай також: Max Mara присвятив нову колекцію Франсуазе Саган, створивши лінійку для «поганої дівчинки»

  Вони будуть говорити на важливі та особисті теми: батьків та довіру, залежності та хвороби, стосунки та секс, життя сучасного людини, чуттєві фейки, боротьбу з одиночеством. Хто ми є у цьому світі? Які у нас страхи?

  Втілюватимуть її актори Театру на лівому березі: Ірина Ткаченко, Дмитро Соловйов, Марина Клімова, Володимир Кравчук, Катерина Савенкова, Михайло Досенко, Костянтин Кириленко, які разом з режисеркою читання Тамарою Труновою є співавторами п'єси.

  І все це у форматі стендапу. Але чи буде той стендап смішним?

  Читання п'єси «Несмішний стендап» відбудеться у Театрі на лівому березі 30 вересня, початок о 19.

  Вхід - за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена. 

  Форма реєстрації - за посиланням: https://forms.gle/8yBkpFAK8fVYcPAa6 

  Гайд 27 вересня — 1 жовтня: Куди піти, що подивитися.

  Мангеттеньуий фестивалСМкороткометражних філСР

  23 вересня розпочинається Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів. До програми найбільшого інтерактивного кінофестивалю увійшло десять стрічок. Українці вже вп'ятнадцяте приєднаються до глядачів у всьому світі та візьмуть участь у виборі переможців.

  Традиційно Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів відкриває нові імена у кінематографі. Зокрема, режисерові фільму «РВмерть РІС–Рґ рукостисРеання» Гадсон Флінн на годину зйомок було лише 16 років. Це комедійна картина про його рідний Нью-Йорк в епоху пандемії Covid-19.

  Просунуті РіСѓРјРѕСЂРѕРј також стріСЗРєРё "Грубі" (Великобританія), «Синдром Арчібальда» (Франція) та "Месьє Кашемір" (Канада).

  драма «Слишком пізно» та анімаційний фільм «Аврора» – це жіночий погляд на різні життєві періоди режиссерів із Франції та США відповідно.

  P "P * C" S – R "SЊRјS – PI PЅR ° CЃRµSЂR№RSP · PЅC– P В«РВанчатний С…РѕСЂВ», який торкається проблеми біженців, досліджує співіснування їх із місцевими громадами та пропонує свіжий погляд на вирішення конфліктів, а також канадсько-афганська. «Погана грикмета» – стрічка про жінку, яка змушена справлятися з суворими обставинами в Афганістані.

  ІтаР″С–Р№СЃСѓР° драма «Р-Р°Рерите длсвітла» повертає глядача у минуле, щоб зосередитись на одній події Другої світової війни в Італії, а британська драма «РљСЂР°РґС–Р№РєР°В» РґРѕСЃР "С – джуС" РІРїР "РёРІ С † С – С" С— РІС – Р№РЅРё РЅР ° РЅР ° СЃС‚СРїРС– РїРѕРєРѕР "С – РЅРЅСЏ.

  РРРССРРРРРРРСРРРРРРРРРРСРРРРРРСР РІ уираїнсьРеРёС… кінотеатрах Р· 23 вересня РґРѕ 3 жовтня

  Статті на тему