UA
RU

Галь Гадот звинуватила режисера ”Ліги справедливості” у непристойній поведінці на знімальному майданчику 

Редагувати переклад
Актриса нарешті порушила тишу, розповівши правду про її взаємини із суперечливим режисером супергеройської саги Джоссом Уідоном. 

Галь Гадот звинуватила режисера ”Ліги справедливості” у непристойній поведінці на знімальному майданчику -Фото 1

В інтерв'ю для ізраїльського видання outlet N12 актриса підтвердила інформацію про те, що Уідон погрожував знищити її кар'єру, якби Галь Гадот зробила щось не те. 

36-річна актриса фільму "Чудо-жінка" пояснила ситуацію знову під час спілкування з журналом Elle. Дівчина зазначила, що вона одразу порушила питання непробачної поведінки режисера на майданчику, але директори   Warner Bros. пообіцяли тоді впритул зайнятися цим моментом. 

Я була шокована тим, як він розмовляв зі мною. Ти перебуваєш у напівнепритомному стані, тому що не можеш повірити, що він справді так вчинив. Якщо він сказав так мені, то очевидно, що він звертався так само і з іншими”. 

Актриса зазначила, що вона зробила те, що від неї очікувалося, тобто зчинила тривогу. Проте для режисера подібні скарги отримувати не вперше. 

Читай також: Сеульський бренд гендерно-нейтральних прикрас Numbering презентує нову колекцію.

Рей Фішер, який також з'явився в Лізі справедливості, неодноразово згадував про непрофесійну поведінку Уідона. 

Галь Гадот звинуватила режисера ”Ліги справедливості” у непристойній поведінці на знімальному майданчику -Фото 2

WarnerMedia відповіли актору, що гроші були прийняті негайно. Компанія зазначила, що вона захоплюється сміливістю чоловіка, який зробив усе, що від нього залежало, щоб переконатися у підтримці здорової атмосфери на знімальному майданчику. 

Інсайдер розповів про те, як Уідон вербально принижував Галь Гадот під час зйомок Ліги справедливості. 

“Джосс говорив, як йому набридла Галь. Він сказав їй, що він сценарист, а тому вона повинна заткнутися, і вимовляти слова, які він написав. Він також сказав, що може зробити так, щоб вона виглядала неймовірно дурною у фільмі”. 

На той час Галь була дуже стурбована тим, що відбувається, а тому звернулася до вищих інстанцій, зазначивши, що WarnerMedia швидко залагодила інцидент. 

Що ж до інших обвинувачів Уідона, то серед них безліч акторок. Наприклад, про недозволену поведінку чоловіка згадували Еліза Душку, Харизма Карпентер та Мішель Трахтенберг. 

 

 

Статті на тему