UA
RU

Гангстерська естетика у новому кліпі YOGEN ─ “Нуар”

Редагувати переклад

Гаряча відеопрем'єра від українського артиста YOGEN зігріє оповиті зимовим антуражем думки та пробудить сплячі почуття. “Нуар” ─ сингл, який просякнутий почуттями, знайомими кожному, хто вміє любити людину.

Гангстерська естетика у новому кліпі YOGEN ─ “Нуар”-Фото 1

Музичний кліп передає настрій яскравій, запальній, але все ж таки кримінальній історії двох закоханих. Уривки переживань кидають від солодкої ейфорії до граней нерозумінь і протистоянь, що розбивають на уламки. Кожен з нас часто вчиняє злочини проти себе, повертаючись туди, де ми ризикуємо опинитися під кулями обманів, що спелюють, зрад та ігор з вогнем.

Гангстерська естетика у новому кліпі YOGEN ─ “Нуар”-Фото 2

Загалом у зйомках було задіяно три локації, які яскраво та харизматично передавали гангстерську естетику часів розквіту кримінальних угруповань 20-х років минулого сторіччя. YOGEN перетворився на закоханого, але водночас зухвалого романтика, який заплутався у почуттях до загадкової героїні, що ховає очі та правду під мереживною вуаллю.

Гангстерська естетика у новому кліпі YOGEN ─ “Нуар”-Фото 3

Читай також: Від фанатки до музи: Кім Кардашьян знялася у кампейні Balenciaga 

Зйомки проходили в антуражному ресторані, на даху занедбаної станції метро, ​​а також у дзеркальному лабіринті, де герої перетворилися на зіркові галактики, що відображають та відштовхують один одного.

“Ця пісня дуже грайлива, танцювальна, але при цьому балансує на межі болю та флірту, блефу та реальної зухвалості та рішучості. Мені подобається, що в кліпі нам вдалося передати гангстерську естетику та атмосферу любовної гри”, ─ розповідає YOGEN.

Статті на тему