UA
RU

Гіпершоу «МАСКА»: Цієї суботи канал «Україна» представити 7 нових героїв

Вже завтра, 30 жовтня, о 21:00 на телеканалі «Україна» вийде новий випуск улюбленого шоу мільйонів «МАСКА». Цей святковий випуск напередодні Гелловіну вразить усіх. Відомий провідний Володимир Остапчук з'явиться в образі Фредді Крюгера та презентує 7 нових героїв, які найближчими тижнями підкорюватимуть серця всієї країни. Зіркові детективи поділилися своїми очікуваннями від сезону. Кого чекає побачити під маскою DZIDZIO та чому Оля Полякова відводитиме душу на проекті?

Гіпершоу «МАСКА»: Цієї суботи канал «Україна» презентуватиме 7 нових героїв-Фото 1

В другому випуску гіпершоу «МАСКА» на сцені з'являтимуться 7 нових неймовірних героїв – фантастичний білий Тигр, веселий Джміль, епатажний Скандал, романтична Горила, легендарний Грифон, ліричний Мухомор та хитливе Совеня. Яскраві та запальні учасники поділяться першими підказками про себе та подарують глядачам неймовірні виступи на сцені проекту. І хоча ціль шкірного – заплутати глядачів і зіркових детективів та якомога довше залишитися нерозсекреченими, наприкінці випуску шанувальники популярного шоу все ж таки дізнаються ім'я одного з героїв.

Гіпершоу «МАСКА»: Цієї суботи канал «Україна» презентуватиме 7 нових героїв-Фото 2

Читай також: Подія: Відкриття панно «Вікна»

Зірковий детектив масштабного проекту DZIDZIO відверто розповів, кого зі своїх колег сподівається побачити під масками нового сезону.

«Найбільше, певно, чекаю Ігора Кондратюка (Сміється.) Але цікаво було б побачити всіх колег із шоу-бізнесу, – коментує мегапопулярний DZIDZIO за кулями каналу «Україна». – Розумію – я б точно, у будь-якої масці вгадав Полякову – вона дуже передбачувана. Оооо, Андрія Михайловича запхав би під маску… не скажу, бо вже не цікаво, хай запхають, а я буду вгадувати».

Гіпершоу «МАСКА»: Цієї суботи канал «Україна» презентуватиме 7 нових героїв-Фото 3

А від Оля Полякова і сама мріє потрапити на сцену проекту, щоб запутати не лише зіркових колег, а й усіх шанувальників.

«Я б хотіла стати учасницею цього шоу, сподіваюся, що колись мені це вдасться. Але хочу бути несподіваною, тому для мене потрібний незвичний костюм, можливо, коробка з-під холодильника і я співатиму через дірочку, – сміючись, коментує зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Оля Полякова. І гарантує – навіть на своєму місці буде дивувати костюми. - В іншому сезоні я буду різною! Мені дуже подобається шоу «МАСКА», адже тут можна змінювати все: колір волосся, характер, гратися з образами. А на своїх концертах я не можу з'явитися перед шанувальниками у чорній чи червоній перуці – я ж суперблондинка! Тут же я можу змінюватись як хочу». 

Гіпершоу «МАСКА»: Цієї суботи канал «Україна» презентуватиме 7 нових героїв-Фото 4

Проте вже в іншому випуску зіркові детективи з'являтимуться на сцені у яскравих номерах нових учасників. Так, наприклад, Олег Винник має долучитися до виступу романтичної Горилі. Проте режисери-постановники обіцяють – у другому сезоні NK | Настя Каменських, Олег Винник, Оля Полякова, Андрій Данилко та DZIDZIO досить часто будуть залучатись до номерів, а в яких амплуа та які власні таємниці розкриють зірки – дивіться у нових випусках найпопулярнішого шоу «МАСКА».

Гіпершоу «МАСКА»: Цієї суботи канал «Україна» презентуватиме 7 нових героїв-Фото 5

Дивіться нові випуски іншого сезону найпопулярнішого та найтаємничішого на українському телебаченні та у всьому світі шоу «МАСКА» щосуботи о 21:00 на каналі «Україна».

Статті на тему