UA
RU

Ювілей “Сутінків”: Актори, які знімалися у сазі, але все про це забули 

Редагувати переклад
Крістен Стюарт і Роберт Паттінсон були не єдиними зірками, які зіграли у підлітковій драмі. 

Свого часу “Сутінки” стали своєрідним культурним феноменом. Історія про просту дівчину-підлітка, яка не тільки закохується в вампіра, а й сама стає пристрасним об'єктом його поклоніння, буквально набула статусу “вірусної”. І, звичайно, принесла популярність Крістен Стюарт та Роберту Паттінсону — виконавцям головних ролей. У 2021 році весь світ відзначає ювілей виходу першого фільму, і з такої особливої ​​нагоди ми вирішили згадати всіх непомічених, але нині популярних акторів, які зробили свій внесок у існування саги. 

Ювілей "Сутінків": Актори, які знімалися в сазі, але все про це забули - Фото 1

Дакота Феннінг 

Старша сестра дуету Феннінг зіграла у трьох фільмах "Сутінки" Джейн Волтурі - члена конкуруючого вампірського клану. Тоді ще 15-річна Феннінг з'явилася в дебютному фільмі "Молоди", і продовжила в "Затемненні" та "Світанку". Це, до речі, один із перших випадків у кар'єрі дитини-актора, коли Дакоті довелося перейти на “темний бік”. 

«Це героїня, яка отримує задоволення, коли завдає біль іншим людям. Це приголомшливий персонаж для перетворення. Це безперечно була одна з причин, чому я погодилася зіграти”.

Ювілей "Сутінків": Актори, які знімалися в сазі, але все про це забули - Фото 2

Анна Кендрік 

Популярна американська актриса у "Сутінках" зіграла Джессіку - подругу героїні Стюарт, яка навчається з нею разом у школі. І ви точно не єдині, хто забув про те, що Кендік зіграла у франшизі. Так, сама акторка нещодавно, відзначаючи 10-річний ювілей виходу картини, у Твіттері написала, що вона забула про те, що взагалі була у сазі. Адже Ганна зіграла у 4 фільмах франшизи. Мабуть, цей досвід був для дівчини не таким, що вже й запам'ятовується. 

Ювілей "Сутінків": Актори, які знімалися в сазі, але все про це забули - Фото 3

 

Рамі Малек 

Актор, якого тепер ми знаємо з робіт у фільмах “Богемська рапсодія” та “Не час помирати”, справді з'явився в останній частині саги в образі вампіра Бенджаміна. Кровопійця з Єгипту допоміг героям Стюарт і Паттінсон у боротьбі з Волтурі у "Світанку". До речі, це був єдиний випадок коли Малек зіграв персонажа своєї власної національності. 

Ювілей "Сутінків": Актори, які знімалися в сазі, але все про це забули - Фото 4

Майкл Шин 

Талановитий та визнаний усіма критиками валлійський актор з'являвся у трьох фільмах саги в образі глави конкуруючого клану Аро. Роль відвертого ворога солодкої парочки "Сутінків" вдалася Шину настільки вдало, що його герой полюбився глядачам навіть більше за самих протагоністів. 

Читай також: Крістен Стюарт розповіла про свої плани та надії на “Оскар” 2022 

Ювілей "Сутінків": Актори, які знімалися в сазі, але все про це забули - Фото 5

Джеймі Кемпбелл Бауер 

Молодому британському актору не звикати до адаптації персонажів романів до кіноекрана. Так, у юному віці Джеймі зіграв молодого Геллерта Грін-де-Вальда в останньому фільмі про чарівника Гаррі Поттера. До речі, у тій же ролі він згодом з'явився і у “Фантастичних тварях”. У "Сутінках" ж Бауер також зіграла члена клану Волтурі. 

Ювілей "Сутінків": Актори, які знімалися в сазі, але все про це забули - Фото 6

Брайс Даллас Ховард 

З'явившись у третьому фільмі саги, щоб замінити Рейчел Лефевр, яка зіграла мстиву вампіршу у попередніх фільмах, Ховард продовжила грати свою роль у «Світанку: Частина 2». Потім вона знялася в «Послугі» 2011 року, перш ніж отримати свою проривну роль — образ Клер Дірінг з фільму «Світ юрського періоду» 2015 року та його продовження — «Пале королівство». 

Ювілей "Сутінків": Актори, які знімалися в сазі, але все про це забули - Фото 7

Лі Пейс 

Колишній кочовий вампір Гарретт у виконанні Пейса привносить легковажність до фінальної частини франшизи «Сутінки». З того часу в актора було кілька ролей на великому та маленькому екранах, у тому числі в серіалах «Зупинися і гори» та «Мертві до запитання». Також Лі зіграв хобіта Трандуїла в однойменній трилогії та Ронана Обвинувача у всесвіті Marvel. 

Ювілей "Сутінків": Актори, які знімалися в сазі, але все про це забули - Фото 8

Крістіан Серратос 

Ось уже кому довго довелося чекати зізнання, то це акторці, яка зіграла тиху і розсудливу подругу Белли. Після участі у перших чотирьох фільмах Серратос отримала одну з головних ролей у серіалі "Ходячі мерці", а минулого року зіграла культову співачку Селену в однойменному проекті Netflix. 

 

 

Статті на тему