UA
  RU

  Гороскоп на квітень 2020

  Редагувати переклад
  Незважаючи на те, що квітень ми всі проведемо на самоізоляції, зірки обіцяють нам випробування та виклики навіть у режимі карантину. Тільцям доведеться освоїти тайм-менеджмент, Ракам – серйозно попрацювати над стосунками, а Козерогам – відточити свої комунікативні навички.  
  
  Гороскоп на квітень 2020-Фото 1
   

  Овен

  Овни, які не вміють жити і працювати напівсили, відчують, що втомилися і видихнулися. Найкращий спосіб повернути необхідні для роботи енергію та активність – взяти невелику відпустку та відпочити. Не варто вимагати від коханої людини того, чого вона не може дати, це може загрожувати серйозним конфліктом.


  Гороскоп на квітень 2020-Фото 2

  Телець

  Тільцям, які є зразковими трудоголіками, щоб не потрапити в цейтнот, необхідно буде навчитися тайм-менеджменту - тільки так вдасться встигати все і скрізь. Службові відносини можуть легко перерости в романтичні – головне, їх не афішувати, начальство навряд чи поставиться до цього з ентузіазмом.


  Гороскоп на квітень 2020-Фото 3

  Близнюки

  Близнюки, котрі люблять перебувати у центрі уваги, зможуть скупатися у ньому за повною програмою – як і позитивному, і у негативному сенсі, що у разі слід приймати байдуже. Краще за одне романтичне захоплення може бути лише два, а то й три, головне, в них не заплутатися.

  Гороскоп на квітень 2020-Фото 4


  рак

  Ракам, які не люблять залишати свій будинок, не доведеться виходити із зони комфорту – незважаючи на те, що у квітні у них мали відбутися успішні подорожі та відрядження, все переноситься на більш сприятливий час. Конфлікти в любовній сфері можуть призвести до розставання - перш ніж зробити рішучий крок, потрібно ретельно зважити всі за і проти.

  Гороскоп на квітень 2020-Фото 5

  Лев

  Левам, які вміють і люблять вирішувати проблеми, життя підкине кілька ребусів, розгадка яких принесе не тільки клопіт, а й справжнє задоволення – завжди приємно почуватися розумнішим за інших. Виконання сімейних обов'язків стосуватиметься дітей та батьків – вони потребують особливої ​​уваги.  Гороскоп на квітень 2020-Фото 6

  Діва

  Діви, які мають прекрасні організаторські здібності, матимуть можливість виявити їх у справі – розпочати підготовку на майбутнє власного весілля, ювілею спільного життя батьків або дня народження дитини. Тимчасові фінансові проблеми не варто сприймати як трагедію – вони досить швидко самоліквідуються.


  Гороскоп на квітень 2020-Фото 7

  Ваги

  Терезам, що найбільше цінують душевну рівновагу, доведеться трохи понервувати через злі мови колег чи сусідів – тут важливо пам'ятати: хоч би як гавкали собаки, караван повинен йти вперед. Тим, хто поки що самотній, необхідно налаштовуватися на комунікацію (нехай цього місяця та онлайн) – зустріти другу половинку ні з ким не спілкуючись важко. А коли епідеміологічна ситуація стабілізується, варто виходити в люди.

  Гороскоп на квітень 2020-Фото 8


  Скорпіон

  Скорпіони, які є перфекціоністами, дратуватимуться з приводу будь-якої недосконалості – хоч робочого проекту, хоч світу в цілому, але потім все ж таки знайдуть у собі сили не переживати через те, що не в змозі змінити. Завищені вимоги до коханої людини можуть йому не сподобатися.

  Гороскоп на квітень 2020-Фото 9

  Стрілець

  Стрільцям, чия потяг до справедливості зашкалює, вдасться допомогти тим, з ким (на їх погляд) вчинили несправедливо, навіть якщо для цього доведеться поступитися власними інтересами. Об'єкт для закоханості можна буде знайти, просто перебравши книгу контактів та підписки в соцмережах - вдасться розглянути переваги старого знайомого.

   

  Гороскоп на квітень 2020-Фото 10

  Козеріг

  Козерогам, які не відрізняються потягом до спілкування, доведеться зробити над собою зусилля і виявити невластиві їм, але необхідні для якості: відкритість і комунікабельність. Пройти випробування ревнощами вдасться лише тим, хто зможе (хоча б на якийсь час) загнати під лавку свій комплекс неповноцінності.

  Гороскоп на квітень 2020-Фото 11

  Водолій

  Водоліям, які прагнуть осягнути неосяжне, необхідно перестати метатися з боку в бік і визначитися з однією-єдиною метою, у напрямку якої і рухатися - інакше час і сили будуть витрачені даремно. Від з'ясування стосунків краще відмовитись: ні до чого, крім конфліктів, вони не приведуть.

  Гороскоп на квітень 2020-Фото 12

  Риби

  Рибам, які зневажають матеріальний бік життя, доведеться поступитися принципами і пуститися в усі тяжкі, заробляючи не тільки на життя, а й на рухоме та нерухоме майно – обставини сприятимуть цьому. За допомогою, якщо така буде потрібно, потрібно звертатися до рідних та друзів.

   

  Колажі: Галя Оболенська

  Статті на тему