UA
RU

Гороскоп на квітень 2020

Редагувати переклад
Незважаючи на те, що квітень ми всі проведемо на самоізоляції, зірки обіцяють нам випробування та виклики навіть у режимі карантину. Тільцям доведеться освоїти тайм-менеджмент, Ракам – серйозно попрацювати над стосунками, а Козерогам – відточити свої комунікативні навички.  
Гороскоп на квітень 2020-Фото 1
 

Овен

Овни, які не вміють жити і працювати напівсили, відчують, що втомилися і видихнулися. Найкращий спосіб повернути необхідні для роботи енергію та активність – взяти невелику відпустку та відпочити. Не варто вимагати від коханої людини того, чого вона не може дати, це може загрожувати серйозним конфліктом.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 2

Телець

Тільцям, які є зразковими трудоголіками, щоб не потрапити в цейтнот, необхідно буде навчитися тайм-менеджменту - тільки так вдасться встигати все і скрізь. Службові відносини можуть легко перерости в романтичні – головне, їх не афішувати, начальство навряд чи поставиться до цього з ентузіазмом.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 3

Близнюки

Близнюки, котрі люблять перебувати у центрі уваги, зможуть скупатися у ньому за повною програмою – як і позитивному, і у негативному сенсі, що у разі слід приймати байдуже. Краще за одне романтичне захоплення може бути лише два, а то й три, головне, в них не заплутатися.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 4

Рак

Ракам, які не люблять залишати свій будинок, не доведеться виходити із зони комфорту – незважаючи на те, що у квітні у них мали відбутися успішні подорожі та відрядження, все переноситься на більш сприятливий час. Конфлікти в любовній сфері можуть призвести до розставання - перш ніж зробити рішучий крок, потрібно ретельно зважити всі за і проти.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 5

Лев

Левам, які вміють і люблять вирішувати проблеми, життя підкине кілька ребусів, розгадка яких принесе не тільки клопіт, а й справжнє задоволення – завжди приємно почуватися розумнішим за інших. Виконання сімейних обов'язків стосуватиметься дітей та батьків – вони потребують особливої ​​уваги.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 6

Діва

Діви, які мають прекрасні організаторські здібності, матимуть можливість виявити їх у справі – розпочати підготовку на майбутнє власного весілля, ювілею спільного життя батьків або дня народження дитини. Тимчасові фінансові проблеми не варто сприймати як трагедію – вони досить швидко самоліквідуються.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 7

Ваги

Терезам, що найбільше цінують душевну рівновагу, доведеться трохи понервувати через злі мови колег чи сусідів – тут важливо пам'ятати: хоч би як гавкали собаки, караван повинен йти вперед. Тим, хто поки що самотній, необхідно налаштовуватися на комунікацію (нехай цього місяця та онлайн) – зустріти другу половинку ні з ким не спілкуючись важко. А коли епідеміологічна ситуація стабілізується, варто виходити в люди.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 8

Скорпіон

Скорпіони, які є перфекціоністами, дратуватимуться з приводу будь-якої недосконалості – хоч робочого проекту, хоч світу в цілому, але потім все ж таки знайдуть у собі сили не переживати через те, що не в змозі змінити. Завищені вимоги до коханої людини можуть йому не сподобатися.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 9

Стрілець

Стрільцям, чия потяг до справедливості зашкалює, вдасться допомогти тим, з ким (на їх погляд) вчинили несправедливо, навіть якщо для цього доведеться поступитися власними інтересами. Об'єкт для закоханості можна буде знайти, просто перебравши книгу контактів та підписки в соцмережах - вдасться розглянути переваги старого знайомого.

 

Гороскоп на квітень 2020-Фото 10

Козеріг

Козерогам, які не відрізняються потягом до спілкування, доведеться зробити над собою зусилля і виявити невластиві їм, але необхідні для якості: відкритість і комунікабельність. Пройти випробування ревнощами вдасться лише тим, хто зможе (хоча б на якийсь час) загнати під лавку свій комплекс неповноцінності.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 11

Водолій

Водоліям, які прагнуть осягнути неосяжне, необхідно перестати метатися з боку в бік і визначитися з однією-єдиною метою, у напрямку якої і рухатися - інакше час і сили будуть витрачені даремно. Від з'ясування стосунків краще відмовитись: ні до чого, крім конфліктів, вони не приведуть.

Гороскоп на квітень 2020-Фото 12

Риби

Рибам, які зневажають матеріальний бік життя, доведеться поступитися принципами і пуститися в усі тяжкі, заробляючи не тільки на життя, а й на рухоме та нерухоме майно – обставини сприятимуть цьому. За допомогою, якщо така буде потрібно, потрібно звертатися до рідних та друзів.

 

Колажі: Галя Оболенська

Статті на тему