UA
RU

Гороскоп на червень 2020

Редагувати переклад
Що пророкують зірки "господарям місяця" Близнюкам? Чому Левам варто остерігатися минулого, а Терезам - вдаритися в роботу? Шукайте відповіді у нашому гороскопі від астролога!

Гороскоп на червень 2020-Фото 1

Близнюки

Близнюки, які й так не страждають від відсутності сентиментальності, знайдуть цю якість у подвійному обсязі – будь-яка пафосна ситуація або тема викликатимуть у них сльози захоплення. Щодо повсякденного життя, то тут на романтику можна не розраховувати – доведеться займатися вирішенням рутинних побутових питань.

Гороскоп на червень 2020-Фото 2

Рак

Ракам, як у трьох соснах, що заплуталися в роботі, особистих стосунках та сімейних клопотах, необхідно взяти тайм-аут і переглянути життєві пріоритети – встигнути скрізь не вдасться, тож доведеться вибрати щось одне. Головне, не переживати через горезвісну громадську думку – всім не догодиш.

Гороскоп на червень 2020-Фото 3

Лев

Левам, що націлилися на серйозний професійний результат, не варто розмінюватися на дрібниці – вони будуть відволікати від мети та гальмувати на шляху до неї. Раптова поява колишнього кохання дозволить знову пережити пов'язані з нею яскраві емоції і навіть спробувати вдруге увійти в ту саму річку.

Гороскоп на червень 2020-Фото 4

Діва

Дівам, що кинули всі свої сили на прорив у кар'єрі, необхідно залучити на свою бік однодумців - один у полі в цей час не воїн. З численних сварок із другою половинкою не варто робити трагедію, вони будуть тимчасовим явищем і не вплинуть на подальші відносини.

Гороскоп на червень 2020-Фото 5

Ваги

Терезам, що від природи є натурами творчими, вдасться застосувати свої креативні навички в роботі – результат перевершить найсміливіші очікування. Близькій людині не варто брехати навіть на порятунок: обман, який дуже швидко виявиться, не дозволить відновити довіру, що існувала досі.

Гороскоп на червень 2020-Фото 6

Скорпіон

Скорпіонам, які люблять і вміють ризикувати, краще відмовитися від авантюрних пропозицій - велика можливість замість келиха шампанського отримати серйозні збитки. Найкращий спосіб налагодити моральний клімат у сім'ї – незважаючи на втому та зайнятість, приділяти своїй другій половинці якнайбільше уваги.

Гороскоп на червень 2020-Фото 7

Стрілець

Стрільці, що відрізняються розумом і кмітливістю, легко обійдуть своїх суперників, якщо не зволікатимуть і вчасно подсуетятся, прийнявши важливе рішення. Щоб навести лад у сім'ї, доведеться піти на непопулярні заходи, пояснивши домочадцям, як треба чинити, а як – не варто.

Гороскоп на червень 2020-Фото 8

Козеріг

Козерогам, які обожнюють повчати оточуючих, важливо згадати про почуття такту - не давати непроханих порад і не втручатися в чуже життя, інакше вони ризикують отримати симетричну відповідь. Вирішуючи проблеми дітей, треба розуміти, що вони – через вік – не можуть передбачити наслідки своїх вчинків.

Гороскоп на червень 2020-Фото 9

Водолій

Водолії, що не вірять у долю, зможуть на власному досвіді переконатися в її існуванні – події, які відбудуться у цей час у їхньому житті, не можна буде ні оминути, ні об'їхати – вони зумовлені згори. Приводів для ревнощів партнер не дасть, тому відігравати роль Отелло немає жодного сенсу.

Гороскоп на червень 2020-Фото 10

Риби

Рибам, які обожнюють мріяти про щасливе майбутнє, випаде шанс втілити свої мрії в життя, але з однією умовою: необхідно точно уявляти, що потрібно отримати в результаті, і тільки потім працювати над тим, щоб казку зробити буллю. Спілкуючись із близькими людьми, необхідно виявляти терпіння та толерантність.

Гороскоп на червень 2020-Фото 11

Овен

Овнам, які славляться своєю впертістю, нікуди його прикласти – основної роботи буде мало, тому має сенс знайти собі захоплююче заняття, яке з часом може стати бюджетотворчим. З'ясовуючи стосунки з коханою людиною, важливо не переступити межу, що відрізняє сварку від серйозного конфлікту.

Гороскоп на червень 2020-Фото 12

Телець

Тельців, що виходять із себе рідко, але влучно, дратуватиме все - починаючи від погоди і закінчуючи людьми, що знаходяться поруч. Надмірну запальність можна буде погасити релаксом - при цьому абсолютно необов'язково вирушати за тридев'ять земель, комфортну обстановку (за допомогою близьких) можна створити і вдома.

Статті на тему