UA
  RU

  Гороскоп на травень від астролога Marie Claire

  Редагувати переклад
  Правильну лінію поведінки у травні підказують нам зірки.

  Гороскоп на травень від астролога Marie Claire-Фото 1

  Телець

  Тільцям, як одному з найпрацездатніших знаків Зодіаку, не здасться складним проводити 24/7 на роботі – до того ж цей жорсткий режим дозволить швидко піднятися вгору кар'єрними сходами. Новий – недовгий – роман залишить sweet memories.


  Близнюки

  Близнюкам доведеться відмовитися від егоїстичних поривів на допомогу іншим – це принесе вам вагомий «плюсик» в карму. Нове знайомство може призвести до серйозних стосунків, головне, набратися терпіння та не квапити події.

  рак

  Раки, для яких будь-які зміни - сильний стрес, зіткнуться з необхідністю все у своєму житті переставити з ніг на голову: не чиніть опір, це на краще. Ось тільки від поривівупасть у кохання» Утримайтеся - найімовірніше, це не ваша людина.


  Лев

  Левам, які позиціонують себе вище за інших, варто поводитися скромніше – тільки так ви зможете жити мирно з оточуючими. Кар'єрі варто віддати найвищий пріоритет – вам вдасться досягти відмінних результатів. В особистому житті завдяки соцмережам може виникнути хтось особливий з іншої країни.

  Діва

  Дівам, ніжно прив'язаним до свого будинку, належить відірватися від нього: ймовірно, що в подорожі на вас чекає зміна світогляду. Також настане час закріпити за відносинами офіційний статус – вирушайте до найближчого загсу.

  Ваги

  Терезам, які давно й потай мріють про щось більше, важливо згадати, що якщо ви хочете покращити своє життя, потрібно діяти – обставини будуть на вашому боці. Повернення у ваше життя людини з минулого дасть рідкісну можливість виправити те, що ви колись зруйнували.


  Гороскоп на травень від астролога Marie Claire-Фото 2

  Скорпіон

  Скорпіони матимуть змогу побудувати міцну фінансову «піраміду»: грамотно розпорядившись коштами, ви навіть зможете не працювати. Не давайте партнеру приводів для ревнощів – ймовірна неадекватна реакція.

  Стрілець

  Стрільці, що занудьгували через відсутність яскравих подій, нарешті зможуть розпрямити плечі: головне – морально підготуватися до щасливих змін, на які ви давно чекали. У романтичних відносинах дайте близькій людині ухвалити рішення першим.  Козеріг

  Козерогам, які постійно стримують свої душевні пориви, рекомендується відпустити емоції на волю: сміятися та плакати тоді, коли хочеться. На пропозицію be my wife відповідайте згодою лише у тому випадку, якщо у вас немає сумнівів.

  Водолій

  Водолії, що втомилися від спілкування, зможуть відновити душевний баланс, побувавши на самоті. Але не йдіть у нього глибоко - ризикуєте зовсім закритися від людей. Поспіх у пошуках «містера біга» призведе до розчарування – за можливості займіть вичікувальну позицію.


  Риби

  Рибам із сильно розвиненою інтуїцією у вирішенні серйозних питань потрібно звертатися не до логіки, а до внутрішнього голосу – тільки він може дати правильну відповідь. У спілкуванні з новим знайомим справи, а чи не слова продемонструють його справжні наміри.

  Овен

  Овнам, які бачать ціль і вірять у себе, не доведеться гальмувати перед барикадою перешкод – значними вони виявляться тільки на вигляд, і їх можна буде зруйнувати, трохи підштовхнувши. Ностальгія за минулим користі не принесе, тільки зведе вашу енергію до нуля.

  Статті на тему