UA
RU

Гороскоп на березень 2020

Редагувати переклад
У березні Левам доведеться затягнути пояси, а Овнам — дотримуватися балансу в різних сферах життя. Що ще зірки готують до різних знаків зодіаку? Чи знає астролог Marie Claire!

 

Риби

Рибам, які відкидають будь-яку критику, доведеться взяти себе в руки і, усвідомивши, що чужа думка теж може бути справедливою, прийняти її до уваги. На пропозицію be my wife, яка може бути в цей час, варто відразу ж відповісти згодою, поки людина не передумала.

Овен

Овни, чиє життя часто визначають не розум і логіка, а емоції, на превеликий подив, зможуть стримати себе і, як наслідок, вийти переможцями із найпростіших ситуацій. Незважаючи на бажання відсунути особисте життя на другий план, зайнявшись бізнесом, варто все ж таки дотриматися між ними розумного балансу.

Гороскоп на березень 2020-Фото 1

Різ Візерспун народилася 22 березня

Телець

Тільці, з їхньою репутацією переконаних консерваторів, несподівано для всіх – і для себе – наважаться на «велику дурість»: наприклад, напишуть заяву про звільнення, щоб зайнятися творчістю. Нове знайомство може перерости у довготривалий зв'язок.

Близнюки

Близнюкам, про чию непосидючість ходять легенди, вдасться довести оточуючим, що скрупульозність і посидючість (саме таких якостей вимагатимуть нові професійні завдання) їм також не чужі. Щоб уникнути серйозних сімейних конфліктів, не варто починати «розбір польотів» з близькими.

Рак

Ракам, які звикли перекладати свої проблеми на чужі плечі, через відсутність останніх доведеться відповідати за все одноосібно, що значно підвищить їхню самооцінку. Роман із людиною з іншого міста чи іншої країни стане можливим завдяки сучасним засобам комунікації.

Гороскоп на березень 2020-Фото 2

Кіра Найтлі народилася 26 березня

Лев

Леви, які ніколи не вміли економити, змушені будуть скоротити витрати – розумний підхід до фінансів піде лише на користь. Несподівано і яскраво спалахнуті почуття можуть також різко згаснути, так що не варто включати їх у свої довгострокові плани.

Діва

У Дів, що у будь-яких ситуаціях демонструють тверезість думки і прагматизм, обставини складуться так, що вони повірять у дива. Новий імідж, зміна якого назріла давно, стане приводом для численних компліментів.

Ваги

Терези, що люблять спокій і стабільність, будуть з таким самим задоволенням відвідувати всі гучні світські заходи, які їм доступні. Несподівано може дати себе знати екс-бойфренд, почуття якого, здавалося, були надійно забуті.

 

Гороскоп на березень 2020-Фото 3

Сара Джессіка Паркер народилася 25 березня

Скорпіон

Скорпіони, які часто чують закиди в самолюбуванні та егоїзмі, зможуть спростувати цю безсторонню для них думку, зайнявшись благодійністю, – зроблене добро обов'язково повернеться. Найкращий спосіб налагодити стосунки з близькою людиною – відверто поговорити з нею на гострі теми.

Стрілець

Стрільці, які прагнуть нових вражень, матимуть можливість реалізувати їх на всі сто відсотків: подорожі, в які вони вирушать, виявляться незабутніми. Великий шанс зустріти love of your life, головне, не відмахуватися від знайомств, які на перший погляд здаються неперспективними.

Гороскоп на березень 2020-Фото 4

Леді Гага народилася 28 березня

Козеріг

Козероги, як люди стримані та меланхолійні, матимуть можливість розширити коло свого спілкування – необхідно бути уважним до людей, які з'являться поруч, можливо, їм судилося відіграти важливу роль у житті. Запорукою щастя в особистому житті стане уміння не лізти у житті інших.

Водолій

Водоліям, які постійно перебувають у пошуку нових відчуттів, важливо прислухатися до того, що каже їм внутрішній голос – він не обдурить, оскільки дозволить побачити проблему з різних ракурсів. Зрада – не найкращий спосіб підвищити самооцінку, вона може спричинити серйозний сімейний конфлікт.

Статті на тему