UA
  RU

  Готується новий сезон MERCEDES-BENZ KIEV FASHION DAYS

  Редагувати переклад

  Сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S/S'18 вкотре б'є рекорд за кількістю баєрів, преси та представників fashion індустрії.

  мерседес

  З 30 серпня по 3 вересня відбудеться 15-й сезон міжнародного та наймасштабнішого тижня моди у Східній Європі. Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S/S'18. Сезон S/S'18 пройде із трьома ключовими, інноваційними для ринку східної Європи, змінами. Тепер до обов'язкового пакету показу дизайнерів входять професійне відео, digital подача та старт продажів see now - buy now. 

  Читайте також: НОВЕ МІСЦЕ: БАСЕЙН В 15 КМ ВІД ХРЕЩАТИКА

  Рекламна компанія Mercedes-Benz Kiev Fashion Days сезону spring-summer 2018 була знята Люком Гілфордом у Каліфорнії, обличчям стала співачка MIA. Для зйомки вибрали моделі з колекції дизайнера Anna October. Активний розвиток подій Mercedes-Benz Kiev Fashion Days сприяє залученню учасників із 15 країн світу для презентації своїх колекцій та нових проектів.

  Основною локацією стане КВЦ "Парковий", але також подію охопить інші місця столиці. Одним із них стане оновлений ЦУМ. 

  Читайте також: CARTIER ПРОВОДИТЬ КОНКУРС СЕРЕД ПІДПРИЄМНИЦЬ З ВСЬОГО СВІТУ

  Інноваційним кроком Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S/S'18 стане впровадження у digital простір. Такі кроки зумовлені глобальною співпрацею з Launchmetrics. Це означає перехід від друкованих запрошень до електронних, можливість використання функцій fashion радара для комунікації з рітейлерами fashion індустрії в рамках програмного забезпечення Launchmetrics.

  Статті по темі:

  ФОТОЗВІТ: ВІДКРИТТЯ БУТИКА НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ HANRO OF SWITZERLAND

  КЕНДАЛ ДЖЕННЕР ЗНЯЛАСЯ В РЕКЛАМНІЙ КАМПАНІЇ ДЛЯ ADIDAS ORIGINALS

  СТАЛА ВІДОМА ТЕМА MET GALA 2018

  Статті на тему