UA
RU

Гурт Hurts випустив пісню Voices про карантин та розпач

Редагувати переклад
Нова пісня від англійських музикантів. 

Гурт Hurts випустив пісню Voices про карантин і відчай-Фото 1

Британська група Hurts, яка неодноразово виступала в Україні, випустила перший трек за три роки. Перерва в кар'єрі та тріумфальне повернення в період карантину, як передбачають шанувальники артистів, може знаменувати швидкий вихід не лише кількох треків, а й цілого альбому. 

Читайте також: 6 ароматів-антидепресантів для тих, хто втомився від карантину

Нова пісня отримала назву Voices та розповідає про складний період, під час якого вона була написана солістом гурту Тео.

Voices — це пісня про ізоляцію, розпач та манію. Також про силу духу, стійкість і силу розуму. Вона була написана під час особистої кризи та виходить у світ під час дуже публічної. Сподіваюся, це дасть деяку надію та катарсис будь-кому, хто бореться зі своїми демонами,

- каже соліст Тео. 

Для релізу нового треку група створила канал у Telegram, де публікувала уривки з відео та пасху, які шанувальники обговорювали у спеціальному чаті Його, до речі, також створили Hurts. Вперше група світового рівня використала такий шлях просування нового треку. 

Гурт Hurts випустив пісню Voices про карантин і відчай-Фото 2

Завдяки фотографіям у Telegram та обкладинці відео стало зрозуміло, що соліст Тео Хатчкрафт змінив стиль і відпустив довге волосся. 

Hurts не першими написали пісню про карантин, до них випустили трек гурт Двадцять один пілотів. Щоправда, вона була веселою та з позитивним посилом, а британці зробили її сумнішою та філософськішою. 

Статті на тему