UA
  RU

  Грузинські канікули: The Biltmore Hotel у Тбілісі

  Редагувати переклад

  Яскравий відпочинок у серці Грузії.

  Готель Biltmore Тбілісі


  ЕЯкщо вибір між прогулянками вузькими міськими вуличками і милуванням неповторною красою гірських схилів здається занадто складним, варто придивитися до Грузії. За короткий термін країна встигла стати повноцінним членом світу туризму, увійшовши до списку найпопулярніших travel-напрямків. У столиці Грузії Тбілісі з'являються нові ресторани, винні підвали та готелі. Серед найсвіжіших відкриттів – The Biltmore Hotel, що знаходиться на центральному проспекті міста – Руставелі.

  Готель розташований відразу у двох будинках, які з'єднані між собою скляним мостом. Одна з будівель – нова, 34-поверхова будова унікального дизайну. У ньому розміщено 214 номерів, басейн, тренажерні зали, боулінг, бари та навіть зимовий сад. Тим, кому подобається спостерігати життя міста з висоти пташиного польоту, радимо відвідати панорамний ресторан на останньому поверсі готелю. З вікон закладу відкривається чудовий вид на яскравий Тбілісі, який напевно запам'ятається вам надовго.


  The Tbilisi View from the window

  Друга будівля The Biltmore Hotel – колишній Інститут марксизму-ленінізму (IMEL). Історичний будинок у центрі міста, де раніше також розташовувався Будинок уряду Грузії, було збудовано у 30-х роках минулого століття відомим архітектором Олексієм Щусєвим. Зараз тут розміщено амфітеатр, кімнати для зустрічей та ресторан.

  The Biltmore Hotel Tbilisi Lobby


  Статті на тему