Edit page title Гурт KARNA презентує кліп “Добрий вечір”
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Гурт KARNA презентує кліп “Добрий вечір” - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Гурт KARNA презентує кліп “Добрий вечір”

Редагувати переклад
Робота присвячена українській інтелігенції XX ст., тому реліз запланований до Дня української мови та писемності. Більше про кліп розповідають музыканты гурту:

Гурт KARNA грезентує РеДіг “Добрий вечір”-Фото 1

Чому варто дивитися «Р»РРР±СЂРёР№ вечір»?

Ми зняли кіно! З сюжетом де героїня зустрічається з монстрами. Працювали із професійними акторами, кіношними гримерами, а Пашу взагалі одягли у костюм закарпатського Діда. Спеціально для зйомок знайшли у Карпатах гуцульський одяг та речі, яким понад 100 років. Дякуємо долі що звела нас із крутим колекціонером Богданом Петричуком)

РРРРРРРРРРРРРСРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРЏРѓРѓРѓР? 

Це Анатолій Тихомиров (заслужений артист України), у ролі охоронця театру, та Аліна Шапран яка зіграла студентку, яка приходити підмінити охоронця на чергуванні. Аліну ви могли побачити у нашому кліпі «Двоє (Фантом 2)», тоді вона відгукнулася на кастинг, який ми робили на нашій сторінці у Facebook, пройшла його і дуже кльово спрацювалася із режиссером. Віктор Скуратовський (режисер) довго не роздумуючи, запросивши її на головну роль у «Добрий вечір».

Розкажіть про сюжет? Що ви хотіли сказати монстрами та алтарем?

Всі елементи кліпу, це образи-алегорії. Мабуть, уперше сюжет нашого кліпу можна обговорювати годинами. Якщо стисло, «Добрий вечір» це сьогоднішній стан української культури: занедбаний театр – сьогоднішній стан української культури; монстри – діячі української культури, які незважаючи на свій стан та труднощі досі грають на сцені; вівтар – пам'ять про нашу інтелігенцію та творців культурної спадщини, яка не згасає на зважаючи ні на що; охоронець – образ людей, які доглядають, допомагають не пропасти цьому театру; студентка – молодь, яка у своїй більшості не знайома із творцями та предками нашого сьогодення.

Вівтар — це серце кліпу, символ яким ми хочемо наголосити, що український народ це не «кріпаки і шаровары». Українці — повноцінна нація з власною інтелігенцією, яку систематично знищували протягом XX ст. Вівтар є збірним чином освіченої інтелігенції, серед якої були письменники, педагоги, композитори, адвокати, науковці та підприємці, зокрема землевласники.                            

Серед осіб на вівтарі, яких ви можете дізнатися це: Іван Огієнко, Степан Ленкавський, Гнат Хоткевич, Лесь Курбас, Данило Скоропадський, Кость Левицький, Михайло Драгоманов, Петро Франко, Юрій Федькович, Михайло Коцюбинський, Соломія Крушельницька, Марія Заньковецька, Богдан Лепкий, Ольга Кобилянська, та багато інших.

Читайте також: Р'иригентка Наталія ПонмарчуРе: «вийти всереРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР В»

Чому саме така С–РґРµС?

Ми закинули ідею кліпу Віктору Скуратовському про привидів у театрі, які вночі виходять на сцену, підключають апаратуру і грають гуцул-метал собі у задоволення, поки місто спит. Віктор ідею миттєво зловивши і доповнивши цілим новим потоком. Дуже довго шукали потрібну локацію: рідний Франківськ, Львів. Зупинилися на київський Малій Опері. Увімкнули світло, ахнули і режиссер сказавши: — знаєш Влад, ці конструкції, ці обідрані стіни над сценою — прямо символ нашої української культури, шось старе прекрасне, яке тримається з останніх сил, але тримається. І наша різка ідея повернулася у бік людей, які відродили і зарядили новим культуру країни.

Статті на тему