UA
RU

Гурт СКАЙ вперше дасть великий концерт у Палаці Спорту до Дня Києва

Ансамбль ЗСУ та “Піккардійська Терція” на сцені, дме зі Златою Огнєвіч та Арсеном Мірзояном, збори на проекти фонду “Повернись живим” та для програми “Спаси кінцівку” на операції військовим.

26 травня одна з найпопулярніших рок-гуртів України СКАЙ, чиї пісні стали справжніми рок-хітами, та якій у цьому році виповнюється 22 роки, вперше у своїй історії дасть великий концерт у київському Палаці спорту.

Гурт СКАЙ вперше дасть великий концерт у Палаці Спорту до Дня Києва-Фото 1

Програма не випадково отримала назву “Подаруй світло”, бо з початку повномасштабної війни СКАЙ “дарує світло”, активно допомагаючи українському війську.

Трирічне шоу складатиметься з трьох музичних частин. Програму відкриє відомий український DJ Smile з інтро – власним реміксом на трек “Подаруй Світло” з шоу барабанщиць, а перше відділення концерту гурт зіграє разом з Ансамблем оркестру Збройних Сил України. Одночасно на сцені будуть присутні 40 музикантів оркестру, 20 артистів хору та, звісно ж, сам гурт СКАЙ. У спільному виконанні прозвучатимуть як уже багаторічні народні хіти “Бест друг”, “Тобі це може вбити”, “Подаруй Світло”, “Легковажна”, “Струна”, а також новіші хіти “Напролом” та “Не відступати і Не здаватись”.

Акустичне відділення порадує фанів дуетним виконанням пісень "Не йди" зі Златою Огнєвіч, "Іграшкова зброя" з Арсеном Мірзояном та піснею, яка стала хітом українського TikTok "Іду на Січ", що була заспівана у дуеті з SANNA, а також “Знак Оклику”, яка буде зіграна з вокальною формацією “Піккардійська Терція”.

Закриватиме перший великий концерт СКАЙ у Палаці спорту рок-блок із улюбленими хітами, серед яких “Go Go”, “Ідеальна”, “Повертаюся з Перемогою” та рок-версією пісні “Подаруй Світло”, яка дала назву всьому шоу.

БЛАГОДІЙНА МЕТА

За традицією концерт має велику благодійну мету. У рамках заходу буде презентовано співпрацю гурту СКАЙ із благодійним фондом “Повернись живим”, а також із фондом “Здоров'я українського народу”, що впроваджує національну програму “Врятуй кінцівку”, місія якої – зменшення інвалідизації українців, що пов'язана з травмами кінцівок, отриманих внаслідок війни. 

Фронтмен гурту Олег Собчук став амбасадором програми "Спаси кінцівку". Кошти, отримані у благодійному турі “Напролом”, що триває в містах України, будуть направлені на проведення операцій для поранених військових.

Читайте також: «Пітер Пен і Венді»: перша головна роль доньки Мілли Йовович

Організатором концерту виступає компанія Star Label.

Квитки на концерт можна придбати на сайтах всіх відомих квиткових операторів: 

https://starlabel.pro/event/322682-8630016-1676999830/, https://concert.ua/uk/event/skai-kyiv, https://kiev.karabas.com/ua/skaj-podaruj-svitlo, https://kontramarka.ua/uk/event/skaj-podaruj-svitlo-79773-165133.html та інших.

У разі оголошення повітряної тривоги всі гості концерту направляються до найближчого сховища – станції метро Палац спорту. Після закінчення тривоги концерт продовжується. Якщо концерт неможливо продовжити, концерт переноситься, а всі квитки залишаються дійсними на наступний концерт, дату якого буде оголошено додатково. 

Статті на тему