UA
RU

HBO Max представив мультфільм про принца Джорджа – старшого сина Вільяма та Кейт Міддлтон 

Редагувати переклад

Сатиричний проект розповість про пригоди хлопчика у королівському палаці. 

Вівсянка, чай та яловичина Веллінгтон подані, ваша королівська високість.

Все те, що відбувається в межах монаршої сім'ї Великобританії, безсумнівно є сприятливим підґрунтям для різноманітних комедійних проектів. Або навіть швидше за сатиричні — саме в подібному жанрі HBO Max вирішив зробити нове шоу, присвячене подіям з королівського палацу. Головний герой анімаційного фільму під назвою "Принц" - Джордж - спадкоємець престолу та старший син Вільяма та Кейт. 

Дванадцятисерійний мультфільм, створений стрімінговим сервісом, розпочав свою трансляцію в четвер. 

HBO Max представив мультфільм про принца Джорджа - старшого сина Вільяма та Кейт Міддлтон - Фото 1

"Принц" - пародійна історія про уявні неприємності, що відбуваються з королівською сім'єю, показані через призму бачення та уяви принца Джорджа. Найцікавіше те, що озвучкою мультфільму займалися справжні зірки. Так, наприклад, Джорджа озвучує автор і сценарист проекту Гарі Джаннеті, а Орландо Блум представив принца Гаррі. Алан Камінг віддав свій голос дворецькому Джорджу Оуену, Френсіс де ла Тур - королеві Єлизаветі, Люсі Панч - Кейт Міддлтон, Кондола Рашад - Меган Маркл, Іван Реон - принцу Вільяму, Ден Стівенс - принцу Чарльзу, а Софі Тернер - принцесі. 

Читай також: Лілі Аллен відсвяткувала два роки тверезості 

Стівенс також озвучив принца Філіпа, персонаж якого з'являється у мультфільмі, незважаючи на те, що сам чоловік королеви помер у квітні 2021 року у віці 99 років. Саме смерть монарха відсунула прем'єру шоу. 

HBO Max представив мультфільм про принца Джорджа - старшого сина Вільяма та Кейт Міддлтон - Фото 2

Проект є продовженням широко відомого, комедійного профілю Джанетті в інстаграм, де він часто висміював королівські новини, вдаючи, що Джордж має єхидні й зарозумілі відповіді на них.  

До запрошених зірок, які приєдналися до створення проекту, входять Енді Коен, Бред Горескі, Келлі Ріпа та кілька зірок з «Справжніх домогосподарок Беверлі-Хіллз», такі як Гарсель Буавайс, Еріка Джейн, Доріт Кемслі, Тедді Мелленкамп, Кайл Річардс та Ринна. 

 

Статті на тему