UA
  RU

  HeForShe Arts Week 2020 створили додаток з роботами українських художниць

  Редагувати переклад
  Проводимо каратин (і не тільки) з користю. Наприклад, дізнаємось більше про мистецтво. 

  HeForShe Arts Week 2020 створили додаток з роботами українських художників-Фото 1


  Скільки українських художниць ви можете назвати? Через недостатню представленість жінок у арт-сфері чимало людей не згадають і кількох імен. Саме тому проект HeForShe Arts Week 2020 презентував ар-галерею з роботами українських художниць минулого та сучасності.

  Читайте також: Книга місяця: «Я, Ніна» Яніні Соколової про рак та жіночу силу


  У додатку з віртуальною галереєю можна детально розглянути картини, прочитати чи прослухати інформацію про авторок, зробити фото та поділитися з друзями. Кожен зможе побачити 10 картин з фондів Національного художнього музею України, що є партнером руху HeForShe, а також чотири роботи сучасних художниць, які є номінантками премії Women In Arts 2019.

  До галереї увійшли мистецькі твори Олександри Екстер, Марії Синякової, Антоніни Іванової, Софії Левицької, Оксани Павленко, Тетяни Яблонської, Аллі Горської, Єлизавети Кремницької, Галини Бородай, Валерії Трубіної, Алевтині Кахідзе, Влади Ралги, Тані

  Аудіогід роботами створінь за підтримки Радіо Культура – медіапартнера HeForShe Arts Week 2020, а презентуватиму віртуальну галерею Майкл Щур та Ярослава Кравченка – телеведучі та адвокати руху HeForShe в Україні.


  Ціль проекту з віртуальною галереєю – дати можливість людям не тільки зі всіх куточків України, а й з усього світу дізнатися більше про українських художниць та українське мистецтво в цілому. 

  HeForShe Arts Week 2020 створили додаток з роботами українських художників-Фото 2

  Лінк на додаток можна знайти в Інстаграмі @heforshe_ukraine, на сайті HeForShe Arts Week 2020, а також на постерах із QR-кодом по всій країні.   Статті на тему