UA
  RU

  HELLOINNA у Клоузері

  Редагувати переклад
  30 жовтня у Клоузері розпочнеться та триватиме до ранку понеділка, 1 листопада, вечірка на честь Дня Усіх Святих. Одного з трьох івентів команди залишилися Арт-центру в 2021 році. У зв'язку з карантинними обмеженнями цього разу діятимуть спеціальні правила відвідування заходу, докладні умови внизу цього тексту.
  
  
  HELLOINNA у Клоузері

  Традиційно з тематичними декораціями і цього разу концентрується на одному основному танцполі. Артистів буде 13. Гості відчують техно-піонерів Стіва Рахмада (aka Sterac) та Стіва Бікнелля, лайв від Станіслава Толкачова, один із найпродуктивніших дуетів сучасної мінімал-сцени SIT, румунів Влада Кайї та Крісті Конса. Відбудеться і довгоочікуваний для багатьох поціновувачів хаусу виступ продюсера та однієї з половинок американського OMNI AM – Адама Коллінса. Музику всіх артистів ви можете знайти та послухати на їх сторінках на сайті дискові.

  Клоузер

  Повний лайнап:

  ADAM COLLINS aka OMNI AM (US)

  BORYS

  DJ MASDA (JP)

  MYKYTA

  SHAKOLIN

  STANISLAV TOLKACHEV жити

  STERAC (NL)

  STEVE BICKNELL (Великобританія)

  VERA LOGDANIDI

  SIT (CRISTI CONS + VLAD CAIA) (RO)

  TIMUR BASHA

  VOVA KLK

  Територія забезпечена гардеробами та камерами схову, також практично 24/7 працюватимуть вегетаріанський ресторан Savage Food, чайна та шоурум 24:00. Крім того, у сусідньому поміщенні облаштують тимчасову лабораторію експрес-тестування на коронавірус. Вартість послуги - 150 грн.

  Інформація про додаткові зручності, таймінг виступів та інші новини події публікуються в офіційному телеграм-каналі Арт-центру: https://t.me/closerkyiv.

  Умови входу:

  1. 21 +

  2. Негативні ПЛР/Антиген (експрес-тест) зроблені не раніше ніж за 72 години до відвідин події або сертифікат вакцинації.

  3. FC