Edit page title HELLOINNA у Клоузері
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

HELLOINNA у Клоузері

Редагувати переклад
30 жовтня у Клоузері розпочнеться та триватиме до ранку понеділка, 1 листопада, вечірка на честь Дня Усіх Святих. Одного з трьохівентів команди залишилися Арт-центру в  2021році. У зв'язку з карантинними обмеженнями цього разу діятимуть спеціальні правила відвідування заходу, докладні умови внизу цього тексту. 

HELLOINNA у Клоузері

Традиційно з тематичними декораціями і цього разу концентрується на одному основному танцполі. Артистів буде 13. Гості відчують техно-піонерів Стіва Рахмада (aka Sterac) та Стіва Бікнелля, лайв від Станіслава Толкачова, один із найпродуктивніших дуетів сучасної мінімал-сцени SIT, румунів Влада Кайї та Крісті Конса. Відбудеться і довгоочікуваний для багатьох поціновувачів хаусу виступ продюсера та однієї з половинок американського OMNI AM – Адама Коллінса. Музику всіх артистів ви можете знайти та послухати на їх сторінках на сайті дискові.

Клоузер

Повний лайнап:

ADAM COLLINSaka OMNI AM (US)

BORYS

DJ MASDA (JP)

MYKYTA

SHAKOLIN

STANISLAV TOLKACHEVжити

STERAC(NL)

STEVE BICKNELL(Великобританія)

VERA LOGDANIDI

SIT (CRISTI CONS + VLAD CAIA) (RO)

TIMUR BASHA

VOVA KLK

Територія забезпечена гардеробами та камерами схову, також практично 24/7 працюватимуть вегетаріанський ресторан Savage Food, чайна та шоурум 24:00. Крім того, у сусідньому поміщенні облаштують тимчасову лабораторію експрес-тестування на коронавірус. Вартість послуги - 150 грн.

Інформація про додаткові зручності, таймінг виступів та інші новини події публікуються в офіційному телеграм-каналі Арт-центру: https://t.me/closerkyiv.

Умови входу:

  1. 21 +

  2. Негативні ПЛР/Антиген (експрес-тест) зроблені не раніше ніж за 72 години до відвідин події або сертифікат вакцинації.

  3. FC