UA
RU

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору

Редагувати переклад

“Триб'ють українському святковому декору 3.0”.

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору-Фото 1

Три роки тому курований гід Київом Hey Guide від комунікаційної агенції Громадська кухня вирішивши повернути автентичний український святковий декор та нарядний стиль в оселі українців. Щороку вони випускали колекції декору, записували альбоми аутентичного народного співу, прикрашали вулиці міст та знайомили з традиційними стравами.

 

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору-Фото 2

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору-Фото 3

“Триб'ют українському святковому декору 3.0” трапляється втретє з незмінною метою – повернути автентичний український святковий декор та нарядний стиль в оселі українців. Цьогорічна колекція – збірка найкращих декоративних виробів до зимового циклу свят від талантливих народних майстрів по всій країні, з якими агенція та гід працюють роками. Зустрічайте солом'яних павуків та дідухи, скатертини, доріжки та салфетки з домотканого полотна, оздоблені вишитими синіми та золотими зірками Ружами. 

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору-Фото 4

Шкіра річ така, що її хочеться плекати, зберігати та передавати в спадщину. А ще – ділитися цією красою з іншими, щоб якнайбільше людей знали яким є справжнє українське Різдво.

Читайте також: Pantone обрали головний колір 2024 року

Колекцію можна придбати за посиланням в онлайн-магазині Hey Guide.

Статті на тему