UA
RU

Хоакін Фенікс натякнув на можливість сіквела "Джокера" 

Що відомо про можливу нову історію? 
Хоакін Фенікс натякнув на можливість сіквела "Джокера" - Фото 1

Хоакін Фенікс поки не збирається забувати про божевільний грим коміка-невдахи для свого оскароносного образу та найуспішнішої роботи в його кінокар'єрі. 

Так, 46-річний актор зізнався, що він ставиться доволі прихильно до можливості продовження роботи в образі Джокера. Фільм 2019 року про життя юного лиходія з Готем-сіті приніс Фенікс статуетку "Оскар". Нещодавно актор розповів виданню Список відтворення, що він бачить потенціал у можливому сіквелі історії. 

«Цей хлопець дуже цікавий. Є ще кілька речей, які ми можемо спробувати з ним. Дослідити його особистість ще глибше. Але чи станеться це? Поки що я не знаю". 

Чутки про те, що фільм 2019 матиме продовження, з'явилися ще під час прем'єри першої частини. Тоді безліч видань говорили про те, що всім потрібно готуватись до швидкого сиквела. І це зовсім не дивно, адже “Джокер” приніс його творцям понад 1 мільярд прибутку. Було б нерозумно відмовлятися від подібного способу знову здивувати публіку і заробити ще більше доларів. 

Проте, поки що жодних офіційних оголошень про можливість продовження “Джокера” не було зроблено. 

Хоакін Фенікс натякнув на можливість сіквела "Джокера" - Фото 2

Читай також: Фотопроект Вові Конюшина на Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021

Раніше Фенікс говорив про те, що йому було б цікаво взяти участь у фільмі про Артура Флека ще раз.  

“Я багато говорив з Тодом Філліпсом про те, що ми ще можемо зробити. Щодо колаборації, але також окремо і про те, чи є ще цікава історія про Джокера, яку ми могли б втілити в життя”. 

Проте, Філліпс, який раніше зняв франшизу "Похмілля у Вегасі", відмовився від подібних ідей, зазначивши, що "Джокер" - один фільм. 

Ми не плануємо сіквел. Ми створили цей фільм з метою єдиного проекту, який існує у власному світі, і на цьому все. Немає жодних можливостей для продовження, як з іншими версіями. Наш варіант – оригінальна історія”.

Хоакін Фенікс натякнув на можливість сіквела "Джокера" - Фото 3

Незважаючи на те, що Фенікс не підтвердив своїх планів на зйомках у продовженні Джокера, у нього і так багато роботи у зв'язку із запуском інших проектів. Так, недавно світ побачив його останній фільм - чорно-біла драма.C'mon C'mon”. Також зараз він знімається у картині "Бульвар Розчарування", а також готується до зйомок проекту "Саквояж", де він з'явиться у образі Наполеона Бонапарта.  

 
 

 

Статті на тему