UA
  RU

  Ходять чутки: Що Кейт Міддлтон та Меган Маркл готують спільний запуск нового проекту 

  Редагувати переклад
  У співпраці із стрімінговим каналом Nefflix. 

  Незважаючи на напругу у відносинах Кейт Міддлтон і Меган Маркл, про яку нам постійно розповідають джерела з Палацу та зарубіжна преса, ходять чутки, що дві герцогині насправді спілкуються набагато ближче, ніж нам здається. Так, є інформація, що незабаром Кейт та Меган працюватимуть над новим документальним фільмом для Nefflix. 

  “Насправді Кейт і Меган спілкуються досить добре, і набагато частіше телефонують один одному, ніж нам повідомляє преса. Меган говорила з нею щодо колаборації з Nefflix для створення нового документального проекту, який зосередить свою увагу на благодійній роботі Кейт, а також про той філантропічний внесок, який вона зробила у розвиток суспільства. Кейт дуже втішається, і все між ними протікає досить позитивно”, — розповів інсайдер. 

  Втім, джерела, наближені до королівської сім'ї, відхилили можливість реалізації таких чуток. 

  Нагадуємо, що Маркл та її чоловік принц Гаррі підписали безстроковий контракт із Nefflix минулого року, з наміром створювати документальні, мистецькі проекти, сценарії для шоу, а також дитячі програми. 

  Їхній перший проект зі стрімінговим каналом розповість історію “Ігор непокорених” — проекту, який дає надію травмованим колишнім та нинішнім військовослужбовцям. Так, у рамках цього змагання вони мають можливість проявити себе у різних видах спорту.  

  Герцоги також збираються створити анімаційний фільм для сімейного перегляду про 12-річну дівчинку Перл, яка проживає своє життя у пошуках пригод. 

  Що ж до відносин Меган і Кейт, то 40-річна Маркл у березневому інтерв'ю для Опри Уїнфрі досить жорстко відгукувалася загалом про королівську сім'ю і зокрема про участь Міддлтон у поширенні хибних чуток.  

  Ходять чутки: Що Кейт Міддлтон та Меган Маркл готують спільний запуск нового проекту - Фото 1

  LONDON, ENGLAND — JULY 13: Катерина, Субота Кембріджі і Мегана, Субота Суссекс в Royal Box на Center Court протягом дня двадцять від Wimbledon Tennis Championships at All England Повний Tennis and Croquet Club на Липень 13, 2019 . (Photo by Karwai Tang/Getty Images)

  Читай також: Lizzo та Cardi B представили новий кліп, знятий українською режисеркою Танею Муїньо

  Так, екс-актриса наполягає на тому, що саме Кейт була винною всього, що відбувалося напередодні весілля молодшого сина принцеси Діани та його обраниці. У той час чутки наполягали на тому, що саме Меган є "злою сестрою", яка довела до сліз милу Кейт. Після інтерв'ю Маркл, за твердженнями інсайдерів, Міддлтон була сильно засмучена словами золовки. 

  Втім, саме Кейт була, а може бути і досі є, тим ключовим гравцем, який намагався налагодити стосунки між братами, які сильно посварилися, — Гаррі та Вільямом. Про це говорив дядько Міддлтон Гері Голдштейн. 

  «Якщо хтось і може привнести світ у королівську сім'ю, це Кейт. Вона — чудовий арбітр та миротворець. Кожною клітиною свого тіла вона має намір заводити нових друзів, робити все, що в її силах. Вона намагається бути посередником”. 

  Що ж насправді відбувається у відносинах Кейт і Меган, нам ще належить дізнатися, оскільки якщо джерела з Палацу відхилили чутки про колаборацію, то представники Маркл продовжують наполегливо мовчати. 

   

   

  Статті на тему