Edit page title Холодильники Gorenje дозволяють зберігати свіжість продуктів довше.
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Холодильники Gorenje дозволяють зберігати свіжість продуктів довше - детальніше про нові функції - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Холодильники Gorenje дозволяють зберігати свіжість продуктів довше.

Редагувати переклад
Холодильники Gorenjeдозволяють зберігати свіжість продуктів набагато довше, завдяки функціям IONізації та AdaptTech. 

Холодильники Gorenje дозволяють зберігати свіжість продуктів довше - детальніше про нові функції-Фото 1

Холодильники Gorenje дозволяють зберігати свіжість продуктів довше - детальніше про нові функції-Фото 2

Холодильник – предмет у повсякденній житті надзвичайно важливий. Прожити без нього хоча б тиждень буде непросто. Вибір нового комбінованого холодильника - відповідальне завдання. Необхідно обрати такий, щоб зберегти якомога довше свіжість та користь овочів, фруктів, зелені та інших продуктів.

Технологія AdaptTech - інтелектуальна система, яка призначена для підтримки сталої температури в холодильнику незалежно від частоти відчинення дверцят. Холодильник постійно відстежує, як його використовують, і адаптує температуру, щоб запобігти її підвищенню, зберегти продукти свіжими та знизити витрати електроенергії.

Холодильники Gorenje дозволяють зберігати свіжість продуктів довше - детальніше про нові функції-Фото 3

Холодильники Gorenje дозволяють зберігати свіжість продуктів довше - детальніше про нові функції-Фото 4

Функція IonAir із системою MultiFlow 360° — іонізований повітря усуває небажані аромати та зберігає ідеальний вигляд продуктів. Технологія IonAir створює негативно заряджені іони в приладі, які рівномірно розподіляються у холодильній камері за допомогою нової системи MultiFlow 360°. Збагачений цими аніонами повітря сприяє збереженню аромату продуктів і усуває неприємні запахи.

Читай також:SMAS-ліфтинг ULTHERA або як омолодитися без операції

Холодильники Gorenje дозволяють зберігати свіжість продуктів довше - детальніше про нові функції-Фото 5

Функція Convert FreshZone — Цей зручний шухляд просто змінює своє призначення зі зберігання м'яса і риби на ящик для фруктів і овочів, щоб ви могли розмістити всі свої свіжі продукти.

Статті на тему