UA
RU

Хореограф Марина Моїсеєва: «Для мене танці – це максимальна самореалізація»

Редагувати переклад
Хореограф-постановник, учасниця шоу "Танцюють всі 6" та балету MONATIK, Марина Моїсеєва розповіла про відкриття своєї танцювальної студії, а ще про те, що буде незвичайного у процесі навчання та як танці змінюють життя.

Хореограф Марина Моїсеєва: «Для мене танці – це максимальна самореалізація»-Фото 1

- Марина, що для вас означають танці? 

- Для мене танці - це максимальна самореалізація та необхідний компонент у житті для відчуття себе! Особисто мені танці багато в чому допомогли розібратися в собі та зрозуміти, що я можу досягати будь-яких вершин. Щось нове і на перший погляд важке означає лише те, що треба над цим попрацювати і все вийде. Танці допомагають позбавлятися комплексів, бути впевненішими і полюбити себе. 

- А як ви дійшли ідеї створення своєї студії? 

— Ідея з'явилася ще 2 роки тому. Під час роботи з артистом MONATIK, я закрила всі свої групи, тому що у нас був щільний гастрольний графік, і у мене просто не залишилося часу на викладання. Але згодом я зрозуміла, що мені не вистачає цього прояву, я люблю та вмію навчати танців. Оскільки повноцінну постійну групу я все ще не могла організувати, то в мене з'явилася ідея створити курс танців на підборах на місяць-два. Цей формат чудово зайшов. Дівчаткам дуже подобалося, і мені захотілося далі розвинути цю ідею. 

Хореограф Марина Моїсеєва: «Для мене танці – це максимальна самореалізація»-Фото 2

- Чим відрізнятиметься ваша танцювальна студія DIVAS PLACE?

— Завжди є можливість покращити. Наприклад, дівчата класно танцюють, і можна зробити цей досвід ще яскравішим, додавши навчання сценічному макіяжу. Усі завжди захоплюються нашими образами та макіяжем на виступах, який ми найчастіше робимо самі. Я навчилася і для мене це не склало складності. І чому б про це не знати? Тому у студії DIVAS PLACE буде візажист, який кожній дівчинці зможе розповісти про те, який макіяж підійде саме для її обличчя та як його правильно виконати.

Моя ідея полягає в тому, щоб зібрати команду професіоналів у всіх сферах. Іноді бувають складнощі для того, щоб повністю розкріпачитися в танці і подолати сором'язливість. Тому я розумію, що буде здорово, якщо дівчатка зможуть одразу в студії поговорити з психологом. І це не лише про танці, це про все.

Ще одна актуальна тема, за якою я отримую багато запитань - правильне харчування. Я теж можу поділитися своїми знаннями про те, як слідкувати за харчуванням. Але ще краще запросити фахівця, який скаже якісь здати аналізи, що варто прибрати з меню і що дасть результат. І набагато простіше, коли всю потрібну тобі інформацію ти можеш знайти в одному місці.

Це розуміння прийшло ще під час першого танцювального курсу у 2016 році, але йому треба було дозріти. І це ідея повністю оформилася. Я дозріла, щоб зібрати команду класних людей: хореографів, експертів, які допоможуть і дадуть відповідь на всі питання і так ми зробимо цей світ ще красивішим. 

Студія поєднує всі ці елементи в курсі DIVAS ACADEMY і закінчення цього курсу ми святкуємо яскравою вечіркою, знімаємо класне професійне відео та робимо фотосесію, щоб у дівчаток була можливість продемонструвати, чого вони досягли за час курсу, і просто повеселитися та додати фарб у життя. 

Хореограф Марина Моїсеєва: «Для мене танці – це максимальна самореалізація»-Фото 3

- Чи маєте ви кумири в танцювальному світі, ким ви захоплюєтеся і чому? 

- Дуже сильно захоплююся Періс Гебель - хореографом із Нової Зеландії, яка була постановкою останнього супер шоу-показу білизни від Ріанни. Вона також працювала з Джастіном Бібером, була хореографом Дженніфер Лопес та багатьох інших зірок. Періс цікава та самобутня. У неї нестандартна соковита фігура і їй це не заважає. Вона круто рухається та ставить незвичайну хореографію. 

У нас ще існує стереотип, що танцівниця має бути супер худа як балерина. А західний світ і Періс якраз доводять протилежне - просто треба хотіти і любити те, що ти робиш, рухатись та танцювати. Комплекція впливає успіх. Потрібне лише бажання та наполеглива праця. 

- Який ваш наступний етап? Цілі, мрії? 

- Зараз ми відкриваємо танцювальну студію DIVAS PLACE. Наш простір поки невеликий, я дуже сильно хочу в майбутньому розвивати далі ідею комплексного підходу та додати послуги косметолога, стиліста, масажиста та інших фахівців, які можна буде зручно отримати в одному місці - у нашому великому та затишному просторі краси.

Хореограф Марина Моїсеєва: «Для мене танці – це максимальна самореалізація»-Фото 4

Статті на тему